Bioscopen Koop nu een Nationale Bioscoopbon en maak kans op 27 het doorzichtige deksel) een Nationale Bioscoopbon van 7,50 geproduceerd. De emmer is voor zien van ons eigen artwork. In eer ste instantie zullen we dit product op de business-to-business markt introduceren. Met november en december voor ons verwachten we een goede start. De prijs van de emmer is 1,50 (excl. 6% BTW) plus 7,50 voor de bon. De emmers zijn te koop per doos van 24 stuks. De popcorn is na levering minimaal twee maanden houdbaar. Business-to-business In de vorige editie van Holland Film Nieuws konden we nog mel den dat bedrijven nog niet tot de aanschaf van het MaDiWoDo-bios- coopkaartje waren overgegaan. Inmiddels hebben we MaDiWoDo's verkocht aan Unique Uitzendbureau, Sony, Iglo Ola Mora, Nationale Postcode Loterij en Preview. Onze kant van het kaartje is nieuw en het formaat is nu gelijk aan dat van de bioscoop bon. Op dit moment zijn we druk bezig de bioscoopbon als relatiege- Schets van de bioscoop bon in emmer popcorn schenk voor de aankomende cadeauperiode onder de aandacht van het bedrijfsleven te brengen. Dit doen we onder andere door bestelformulieren bij vakbladen als insert bij te voegen en door ons eigen relatiebestand te mailen. Voor bioscopen die dit ook willen doen hebben wij bestelformulie ren ter beschikking, die ze kunnen voorzien van hun eigen gegevens. De bioscopen hebben tot en met augustus nog altijd goed verkocht. Maar ook voor onze achterban geldt dat de komende maanden de mate van het succes zullen bepa len. Om de bon zo zichtbaar moge lijk te maken binnen de bioscopen zal er nieuw promotiemateriaal naar de bioscopen gestuurd wor den. Binnenkort komen er nieuwe 35 mm commercials aan. Daarnaast worden er plafondhangers gepro duceerd. De fraaie Sint Kerst poster van vorig jaar zullen we herdrukken. De bioscopen stellen wij in de gelegenheid om voor een aantrekkelijk tarief een etaleur langs te laten komen om het bios coopbonmateriaal professioneel op te hangen. De exploitanten die twee jaar geleden van dit aanbod gebruik hebben gemaakt waren hier zeer enthousiast over. Filmverhuurders Het merendeel van de filmverhuur ders is al enige tijd zeer tevreden over de mogelijkheden voor samenwerking met de Nationale Bioscoopbon. Na de special edi- tion van Volle maan komen er binnenkort ook specials aan van Harry Potter 2 en The Lord of The Rings 2. Inmiddels hebben we op verzoek van een aantal exploitan ten de waarde van de specials ver laagd naar 7,50. Ook staan onder andere met eerder genoemde films Poster Postkantoren actie twin spots gepland. Als onderdeel van de deal stellen de filmverhuur ders premièrekaarten aan ons ter beschikking. Deze gebruiken wij om de waardering voor de relatie met onze goede afnemers en ande re relaties tot uitdrukking te bren gen. Zo helpen de filmverhuurders ons om meer bioscoopbonnen te verkopen en dus meer mensen naar de bioscoop te krijgen. De eindsprint is ingezet. Over drie maanden weten we hoe veel beter we het hebben gedaan ten opzich te van 2001. Het is een teampresta tie en als u dit leest hoort u bij het team. Of u nu ons promotiemateri aal ophangt in uw bioscoop, of de bon aan de kassa verkoopt of met kerst een bioscoopbon onder de boom legt; succes in de komende maanden. Frank Smit is commercieel manager van de Nationale Bioscoopbon Het leukste cadeau in het donker.., HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2002 | | pagina 27