teasers 20TH CENTURY FOX FILMS New York City. 12 miljoen mensen. 22 miljoen telefoons. Een miljard connecties per dag. Juist dat ene telefoontje kan fataal zijn. 'Hello?' 'Don't even think about leaving that booth.' 'Wrong number pal.' 'I don't think so, ifyou hang up I'll kill you.' Vanaf 12 juni is Colin Farrell te zien in de ijzingwekkende thriller Phone Booth. Ook in de maand juli zorgt Fox voor de nodige spanning. Voor velen leeft hij (Frankie Muniz) de ultieme jongensdroom; 'coole' gadgets, auto rijden als een stuntman, een sexy mentor en een opleiding tot geheim agent. Het gaat om Banks, Agent Cody Banks. Niet alleen hij, maar ook Catcher Block (Ewan McGregor) weet als geen ander hoe hij de dames voor zich moet win nen. Hoewel Barbara Novak (Renée Zellweger) in haar boek Down With Love stellig de liefde afzweert, valt ook zij voor deze charmante ladies' man man's man man of town. Haal net als de Foxy ladies je sexy sixties kleding vast tevoorschijn want in november gaan we terug naar de tijd van Rock Hudson en Doris Day. A-FILM DISTRIBUTION Op 12 juni brengt A-Film Distribution de film Cavale uit. Het eerste deel van de trilogie van Lucas Belvaux. Op 26 juni komt het tweede deel uit (Après la vie) en op 10 juli het laatste deel (Un couple epatant). De eerste film is een thriller, de tweede een komedie en de derde een drama. The Eye, van de gebroeders Pang, komt uit op 19 juni. Deze thriller gaat over een meisje dat haar gezichtsvermogen na jaren terug krijgt. Maar ze ziet meer dan ze zou willen. Lantana, van regisseur Ray Lawrence, gaat over een detective die de verdwijning van een vrouw onderzoekt en daarbij verstrikt raakt in een labyrint van relaties. Lantana draait vanaf 19 juni. Het vervolg op 3 hommes et un couffin, 18 ans après (Coline Serreau) komt 26 juni uit; kleine meisjes worden groot. L'homme du train, van Patrice Leconte, gaat over twee totaal ver schillende mannen met twee ver schillende levens die elkaar tegen komen en vrienden worden. L'homme du train draait vanaf 10 juli in de bioscoop. BUENA VISTA INTERNATIONAL Wat zou jij doen als je een week God mocht zijn? Zou je de wereld verbeteren? Of zou je je Goddelijke krachten voor meer persoonlijke zaken aanwenden? Jim Carrey weet er in elk geval wel raad mee in dé komedie van deze zomer: Bruce Almighty! Met fantastische rollen voor Jennifer Aniston als zijn vrien din Grace en Morgan Freeman als God in Zijn menselijke vorm. Vanaf 26 juni is deze goddelijke film in de bioscoop! Disney's Knorretjes GROTE film laat zien dat je echt niet groot hoeft te zijn om grootse dingen te doen! Als Knorretje verdwijnt, nadat hij niet mee mag gaan op honingjacht, gebruiken Poeh,Teigetje en Iejoor zijn plakboek met herinneringen om hem weer terug te vinden! Ook Kanga, Roe, Uil, Konijn en Janneman Robinson komen voorbij in deze prachtige film over vriendschap en respect! Tevens vanaf 26 juni in heel Nederland te zien! In augustus zijn we er weer en wees gewaarschuwd: Het maan licht toont hun ware gezicht... De spectaculaire Pirates of the Caribbean; The Curse of the Black Pearl komt er aan! CINEMIEN 'Hush... little baby'klinkt het vro lijk uit de boxen. De bewuste baby 34 - HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2003 | | pagina 34