Huizenga denkt ook aan de jeugdige bezoeker cast e o HUIZENGA GROUP Sinds 1 mei jongstleden is Coen Michielsen werkzaam als Controller bij Minerva Bioscopen. De 31-jarige Michielsen werkte hier voor als register accountant bij Deloitte Touche. Tanja Adriani is per 1 april jongst leden benoemd tot marketing mana ger van Buena Vista International (Netherlands) B.V.Tanja, die eerst publicity manager was, rapporteert aan Gil van Laer, marketing director bij de filmdistributeur. Tanja wordt als publicity coördinatior film ver vangen door Elles Haverkort, die tot voor kort werkzaam was bij RCV Film Distribution. Bij RCV is ook Brenda Visser ver trokken. Zij is, net als haar voormali ge collega Ivo Martijn, inmiddels werkzaam bij de Holland Media Groep (HMG). RCV is overigens op zoek naar een nieuwe marketing manager. Heleen Rouw neemt de functie tijdelijk over nu deze is neergelegd door Rachel van Bommel. Rachel is momenteel met zwangerschapsverlof, maar zal daar na niet meer terugkeren bij de distributeur. Haig Balian, directeur en mede eigenaar van de Minerva Groep, wordt met ingang van 1 juli aan staande directeur van dierentuin Artis in Amsterdam. Hij volg direc teur Maarten Frankenhuis op die met pensioen gaat. Zie ook de rubriek spotlight op pagina 38. Jamain Brigitha, voormalig beleidsmedewerkster film en nieuwe media bij het Ministerie van OCenW, is sinds 1 april jongstleden werkzaam bij adviesbureau IAGroup Leisure Arts Consulting in Amsterdam. Sinds 1 mei jongstleden is Jean Heijl benoemd als managing director van Moonlight Film Distribution. Jean Heijl werk te tot voor kort bij de Indies Entertainment Group. Moonlight Films wil zich de komende jaren meer gaan toe leggen op het uitbrengen van vooral mainstre- am films. Het hoofdkantoor van Moonlight Films blijft gevestigd in Helmond. De adresgege vens zijn: Moonlight Film Distribution, gebouw Birkstaete Birkstraat 95-97 3768 HD Soest Telefoonnummer 035 656 6763 Faxnummer 035 656 6764 Email: jean@moonlightfilms.nl Sinds 1 mei jongstleden is er een nieuwe Nederlandse filmdistribu teur. Bright Angel Distribution is opgericht door Chris Oosterom en Patrizia Raeli. Het bedrijf wil zich vooral richten op arthouse films voor een breed publiek. Chris Oosterom werkte eerder als pro grammeur bij 't Paard in Den Haag en als projectleider en hoofd acqui- Manitobadreef 7 - Postbus 9434 - 3506 GK - UTRECHT Telefoon: 030 - 261 3913 Fax: 030 - 261 67 68 www.huizenga.nl - E-mail: info@huizenga.nl 6 - HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2003 | | pagina 6