Najaarsexamens operateurs verlopen naar wens dewerkers 'ensen llSI Uitslag examen NVB Op 18 november jongstleden vonden in het City Theater in Amsterdam de najaarsexamens voor operateurs plaats. Door Mary Silva Ondanks de vele files kwamen de examinatoren, die uit alle windstre ken van Nederland komen, gelukkig op tijd. De dag werd kort voorbespro- ken, waarna de eerste examens vanaf 10.30 uur werden afgenomen. Er wachtte een drukke dag. In totaal waren 52 kandidaten ingeroosterd, waarvan, in verhouding tot eerdere examens, een groot aantal B-kandida ten. Na de lunchpauze van de Examinatoren kijken de schriftelijke examens na. Foto M. Zevering Kandidaat wordt mondeling overhoord voor het B-examen. Foto M. Zevering examinatoren ging om 13-30 uur het tweede deel van de dag van start. Ook dit deel van de dag verliep naar wens en de laatste examens werden om 16.00 uur afgenomen. Helaas zijn vijf kandidaten zonder bericht van verhindering niet verschenen en belde één kandidaat op de dag zelf af. Totaal hebben er uiteindelijk 46 kandida ten deelgenomen aan het examen: Vierentwintig kandida ten zijn geslaagd, drie kandidaten moeten terugkomen voor één vak herexamen en negentien kandidaten zijn gezakt. A-diploma Geslaagd voor alle vakken: W.R.J.Venema uit Amsterdam, S. Wolff uit Amsterdam, L. Lafleur uit Amsterdam, J.R. van der Heijden uit Arnhem, G.M.TJ.M. Sparla, H.A.M, van Weren uit Nijmegen, J. Zuidam uit Haarlem, VL. Manuhuwa uit Enschede, VTulp uit Amsterdam, R. Davelaar uit Diemen, H. Blokland uit Hardinxveld- Giessendam, R. Schaap uit Leeuwarden, D. Boetes uit Leeuwarden, A.J.M. Burgers uit Amsterdam, R. van de Veerdonk uit Eindhoven, J.R van Hoof uit Enschede, RS. van der Ploeg uit Leeuwarden en N. van den Bergh uit Lollum. Geslaagd voor één vak herexamen: M.C.A. Konings uit Sittard en M. Grosso uit De Krim. B-diploma Geslaagd voor alle vakken: G Maas uit Nijmegen, C. Pols uit Rotterdam, L.S. Duarte Pinto uit Amsterdam, R. Poolen uit Harderwijk. 2004 ^J HOLLAND FILM NIEUWS - 31

Holland Film Nieuws | 2003 | | pagina 27