UTOPOLIS Directie en medewerkers van Utopia Nederland BV wensen u fijne feestdagen en een gezond nieuw filmjaar. www.utopolis.nl Edwin de Vries filmfonds intendant NVB De NVB feliciteert hierbij alle geslaagde kandidaten met het behaalde resultaat! Zoals altijd willen wij de examinatoren hartelijk danken voor hun medewer king. Onze dank gaat tevens uit naar de directie van Pathé en het vriendelijke personeel van het City Theater. Dankzij u allen is ook deze examendag weer goed verlopen! Het voorjaarsexamen vindt ook in 2004 weer plaats in april, de exacte gegevens worden te zijner tijd per brief meegedeeld aan de werkgevers en de desbetref fende cursisten.Tevens kunt u veel informatie terug vinden op onze website www.nvbinfocentrum.nl. Voor vragen over de operateurcursussen en het exa men kunt u contact opnemen met Mary Silva (silva@nfc.org of 020-6799261). De heer Kessler Omdat de heer Kessler heeft aangegeven te zul len stoppen als examina tor willen wij (zowel de NVB als de mede-exami natoren) hem graag har telijk danken voor zijn jarenlange medewerking. De heer Kessler was sinds de jaren '60 onder andere betrokken bij de operateurexamens Edwin de Vries, scenarist en co-producent van onder meer Left Luggage en The Discovery of Heaven, is benoemd tot intendant bij het Nederlands Fonds voor de Film. De Vries is daarmee verantwoordelijk voor de ontwikkeling van commerciële speelfilm projecten. Edwin de Vries volgt Jean van de Velde en Burny Bos op. De intendant is bij het Filmfonds de speciale adviseur die producenten en scenarioschrijvers begeleidt bij het ontwik kelen en productierijp maken van marktgerichte filmprojecten. 32 HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2003 | | pagina 28