teasers 20TH CENTURY FOX FILMS Thirteen (15 januari 2004) Regie: Catherine Hardwicke. Cast: Evan Rachel Wood, Holly Hunter De dertienjarige Tracy heeft een grote bewondering voor haar klasgenoot Evie. Ze heeft er van alles voor over om door haar geaccepteerd te worden. Stuck On You (19 februari 2004) Regie: Peter Bob Farrelly. Cast: Matt Damon, Greg Kinnear, Cher Een buitenzinnige komedie gemaakt door de Farrelly Brothers over de Siamese tweeling Walt en Bob die 'onaf scheidelijk' zijn van elkaar. A-FILM DISTRIBUTION The Emperor's Wife (15 januari 2004) Regie: Julien Vreebos. Cast: Jonathan Rhys Meyers, Max Beesley Rosana Pastor, Leticia Dolera De keizer zoekt een nieuwe vrouw voor nageslacht. Dit zorgt voor de nodige problemen en commotie. Dame la Mano (5 februari 2004) Regie: Heddy Honigmann. Indrukwekkende documentaire over de rol van de rumba in het leven van Cubaanse vluchtelingen in New York. Johan Cruijff: En un motnento dado (19 februari 2004) Regie: Ramon Gieling. Documentaire over de tijd in Barcelona van de legendari sche voetballer en trainer Johan Cruijff. Mambo Italiano (29 januari 2004) Regie: Emile Gaudreault Hilarische en gevoelige komedie over een Italiaanse familie in Canada die maar moeilijk kan accepteren dat hun zoon homo is. De wereld van Maria en Gino stort in wan neer hun zoon besluit op zichzelf te gaan wonen. Ze zijn opge lucht wanneer ze horen dat Angelo's jeugdvriend Nino bij hem intrekt. Nino is immers een oude vriend van de familie en politieagent. De geruststelling is slechts van korte duur wanneer blijkt dat Nino en Angelo meer delen dan slechts een woonruimte, ze zijn namelijk verliefd op elkaar. Op temperamentvolle Italiaanse wijze breekt de hel los en met het algehele afgrijzen klinkt er ook een roep om hulp. Na het aanvankelijke ongeloof volgt de regelrechte veront waardiging. De jongens zijn gewoon de weg kwijt en er moet zo snel mogelijk iets aan gedaan worden om ze weer op het rechte pad te krijgen. De messen zijn geslepen en de strijd kan beginnen, tutta la famiglia (de hele familie), trekt ten strijde! BUENA VISTA INTERNATIONAL Calendar Girls (8 januari 2004) Regie: Nigel Cole. Cast:Julie Walters, Helen Mirren, Linda Bassett Calendar Girls is gebaseerd op het waargebeurde verhaal van een groep vrouwen die naakt poseert voor het goede doel en daardoor internationale beroemdheden worden. Dit doet meer stof opwaaien dan ze hadden verwacht! Once Upon a Time in Mexico (5 februari 2004) Regie: Robert Rodriquez. Cast: Johnny Depp.Antonio Banderas, Salma Hayek Het personage van El Mariachi, dat beroemd is geworden door Banderas, is ook in deze film een tragische met bloed bevlekte held, met passie voor de gitaar en vuurwapens, die hem helpen altijd te overleven. Brother Bear (12 februari 2004) Regie :Aaron Blaise Bob Walker. Met de stem van onder andere Joaquin Phoenix. Songs: Phil Collins Brother Bear is Disney op zijn best: adembenemende ani maties, hartverwarmende emoties en natuurlijk veel humor. Maak kennis met een gedenkwaardige groep karak ters in een onvergetelijke ontdekkingstocht vol moed en eergevoel. CINEMIEN Depuis qu'Otar est Parti (Since Olar Left (29 januari 2004) Regie:Julie Bertucelli. Cast: Esther Gorintin, Nino Khomasuridze. Dinara Drukarova Subtiel en hartverwarmend verhaal over een goedbedoel de leugen die het leven verandert van drie francofiele vrouwen in hedendaags Georgië. Schultze Gets the Blues (19 februari 2004) Regie: Michael Schorr. Cast: Horst Krause, Harald Warmbrunn, Karl-Fred Muller Schultze. Een ontslagen accordeonspelende mijnwerker uit de voor malige DDR, ontdekt de vurige blues van de Amerikaanse Southern States. Due Amici (4 maart 2004) Regie: Spiro Scimone Francesco Sframeli. Cast: Francesco Sframeli, Spiro Scimone, Felice Andreasi, Sara Bertela. HOLLAND FILM NIEUWS -41

Holland Film Nieuws | 2003 | | pagina 37