PARK JUNIOR Selene, een mooie 'vampier krijger', raakt betrokken bij een onderwereldoorlog tussen vampieren en lycans (weer wolven). Hero (29 januari 2004) Regie: Zhang Yimou. Cast: Jet Li, Zhang Ziyi, Maggie Cheung In deze actie/martial-art film moet een man, in het oude keizerrijk China, drie moordenaars uitschakelen die een invloedrijke warlord proberen te vermoorden. Cabin Fever (12 februari 2004) Regie: Eli Roth. Cast: Rider Strong, Jordan Ladd, Joey Kern. Een groep jonge mensen zit vast in het bos en zij worden een voor een afgemaakt door een angstaanjagend vleesetend virus. PARADISO ENTERTAINMENT Panj Asr (At Five in the Afternoon) (22 januari 2004) Regie: Samira Makhmalbaf. Cast:Agheleh Rezaee, Abdolghani Yusef-zay Dit aangrijpende portret van een Afghaanse familie speelt zich af in het naoorlogse Kabul.Aan de hand van schrijnen de, persoonlijke gebeurtenissen wordt de spanning tussen de traditionele en moderne wereld getoond. Les Égarés (29 januari 2004) Regie:André Techiné. Cast: Emanuelle Béart, Gaspard Ulliel Spannend en sensueel psychologisch drama over de over levingstocht van een jonge weduwe, haar twee kinderen en een jonge, onbekende vluchteling. The Company (februari 2004) Regie: Robert Altman. Cast: Neve Campbell, Malcolm McDowell, James Franco Na Gosford Park is de meester weer terug met een kleur rijk, levendig en indringend portret. Ditmaal schetst hij het dagelijkse leven van de leden van een gerenommeerd dansgezelschap. Centraal staat een jonge ballerina die alles op alles zet om soliste te worden. Maar om de top te berei ken, moet zij het hoofd bieden aan torenhoge fysieke én emotionele eisen. Altman toont niet alleen de magie en schoonheid van de dans kunst, maar ook de uren van zweet en pijn, de mee dogenloze competitieve strijd en de intense span ningen die bij de repetities komen kijken. De hoofdrol wordt vertolkt door de getalenteerde actrice en ballerina Neve Campbell, die tevens medeverantwoordelijk was voor het script en de productie. Hodder (19 februari 2004) Regie: Henrik Ruben Genz. Cast: Frederik Christian Johansen en Birthe Neumann. Hodder krijgt op een nacht bezoek van een fee die hem vertelt dat hij de wereld moet redden. Een grote klus, maar Hodder verzint een plan. Een vrolijk en ontroerend verhaal over een jongetje met een hele eigen kijk op de wereld om hem heen. RCV ENTERTAINMENT The Texas Chainsatv Massacre (22 januari 2004) Regie: Marcus Nispel. Cast: Jessica Biel, Eric Balfour en Andrew Bryniarski. Gebaseerd op het gruwelijke waargebeurde verhaal uit 1974. Duplex (februari 2004) Regie: Danny DeVito. Cast: Drew Barrymore en Ben Stiller Alex en Nancy vinden eindelijk hun droomhuis.Wat ze echter niet hadden kunnen vermoeden is dat hun boven- buurvrouw hen het leven zuur probeert te maken. Spy Kids 3D: Game Over (19 februari 2004) Regie: Robert Rodriguez. Cast: Sylvester Stallone, Antonio Banderas en Carla Gugino. Spionnenkinderen Juni en Carmen zijn terug in een span nend 3D spektakel. UNITED INTERNATIONAL PICTURES The Fighting Temptations (15 januari 2004) Regie: Jonathan Lynn. Cast: Cuba Gooding jr., Beyoncé Knowles. HOLLAND FILM NIEUWS - 43

Holland Film Nieuws | 2003 | | pagina 39