teasers Een zeer enthousiaste Cuba Gooding jr. en de mateloos populaire Beyoncé Knowles in een absolute feel goodfilm met fantastische muziek. Fighting Fish (22 januari 2004) Regie: Jamel Aattache. Cast: Kim Ho King, Chantal Janzen, Jennifer de Jong. Fighting Fish is de eerste in Nederland geproduceerde 'martial arts' film. De dialogen van de films zijn voor het overgrote deel in het Chinees (ook Jennifer de Jong!) en in het Engels. De vechtscènes zijn prachtig verfilmd en zijn de grootste attractie van de film. School of Rock (12 februari 2004) Regie: Richard Linklater. Hoofdrol: Jack Black. Jack Black speelt een rockgitarist die er door zijn band is uitgegooid en nu invalt als leraar op een conservatieve privé-school waar hij het gewone lesprogramma naast zich neerlegt. Feestje! (12 februari 2004) Regie: Ruud van Hemert. Hoofdrol:Antonie Kamerling, Daphne Bunskoek. Beau van Erven Dorens, Chantal Janzen. Op 12 februari komen we al helemaal in Valentijns- stemming en bouwen een feestje met... eh, Feestje!' Antonie, Daphne, Beau en Chantal spe len de belang rijkste rollen in deze 'romcom' van eigen bodem. De twee heren zijn huisgenoten en onafscheide lijke vrienden, die continu achter de vrouwen zitten. Stelletjes zijn verboden, saai... totdat Beau zo verliefd wordt dat hij gaat trouwen. Antonie voelt zich verraden, en grijpt zijn kans om de boel goed op stelten te zetten als zijn vriend hem vraagt om getuige te zijn en de bruiloft te organiseren. WARNER BROS. The Last Samurai (8 januari 2004) Regie: Edward Zwick. Cast:Tom Cruise,Timothy Spall Mannen op paarden en een boel zwaarden. Something's Gotta Give (5 februari 2004) Regie: Nancy Meyers. Cast: Jack Nicholson, Diane Keaton en Keanu Reeves Wlien Harry Met Sally Reloaded. Taking Lives (25 maart 2004) 44 - HOLLAND FILM NIEUWS Regie: DJ. Caruso. Cast: Angelina Jolie, Kiefer Sutherland Moorddadig spannend Scooby Doo 2 (7 april 2004) Regie: Raja Gosnell. Cast: Freddy Prinze jr. Sarah Michelle Gellar, Scooby Doo Zij kwamen, zij zagen, zij renden. Warner Bros. heeft de meest opwinden de line-up, denk ik, in haar gehele bestaan (even bij Hans checken). Of alles groot wordt is even afwachten, maar het ziet er op papier erg goed uit. Ondertussen kraakt onze organisatie in al haar voegen, logistiek, administra tief, personeel (inmiddels 21 stagi aires) In het kader van anti-piraterij worden onze prints tegenwoordig gesplitst en op diverse locaties opgeborgen, waarbij ik de deal met mijn Maltezer heb, dat hij blaft bij onraad en dat ik naar bene den ga met een honkbalknuppel. The Last Samurai is een geweldig spektakel waarbij de term 'er zullen koppen rollen' nieuw leven wordt ingebla zen, prachtig verfilmd! Teleurgestelde Amerikaan vindt zijn eerherstel in het oude Japan. Dances with Samurai zullen we maar zeggen. Something's Gotta Give is een hilarische film met Jack Nicholson als playboy op leeftijd die voor het eerst in zijn bestaan op een oudere vrouw (Diane Keaton) valt. De buzz is bijzonder goed voor deze productie die in Amerika door Columbia wordt uitgebracht en reken maar dat ze daar hier in Nederland van balen. Aan de andere kant had ik best Terminator 3 willen uitbrengen... Ik kom in latere edities terug op de superspannende thril ler Taking Lives (Bone Collector Meets 24) en Scooby Doo 2, die we in tegenstelling tot deel 1wel Nederlands gesproken uit gaan brengen. Ik wens jullie alvast een bijzonder plezierige jaarwisseling en het beste voor 2004 toe. Omzetmatig zal het aan ons niet liggen. Wij leven ons rustig in voor alle films die we gaan uitbrengen, Sake drinken, zwaardgevechten in de gang, vrouwen versieren, forensisch onderzoek in de keu ken, mannen gekleed in leren rokjes (oh nee, dat is pas in mei met Troy).

Holland Film Nieuws | 2003 | | pagina 40