Op zoek naar de ballen TE KOOP Doe mee en win een mooi In Oranje filmpakket flfi VAN Kiflfti amsterdam quiz Woensdag 28 april gaat In Oranje in première. Ter gelegen heid daarvan hebben we een voetbalactie in elkaar gezet. In deze editie van Holland Film Nieuws zitten allemaal voetbal len verstopt. Zoek ze op en geef het juiste aantal door. De winnaar krijgt een mooi In Oranje filmpakket. In verband met het ontbreken van opvolging, wordt te koop aangeboden het "Corso Theater" te Castricum. Het betreft een goed renderende bioscoop met royale bedrijfswoning. De bioscoop bestaat uit twee zalen (Dolby digitaal) met respectievelijk 162 en 62 zitplaatsen, waarvan de laatste recentelijk (1999) is gebouwd. De hoofd zaal is in 1996 geheel gerenoveerd. Op aanvraag is een uitgebreide brochure beschikbaar. Inzendingen kunnen tot en met vrijdag 21 mei worden opgestuurd naar Holland Film Nieuws Van Eeghenstraat 34, 1071 GH Amsterdam. Of stuur het antwoord per e-mail naar hfn@worldonline.nl. Uit alle inzendingen met het goede antwoord wordt een win naar getrokken. Hij of zij ontvangt een geweldig filmpakket dat beschikbaar wordt gesteld door A-film Distribution. ^\^fl GARANTIEMAKELAARS Dorpsstraat 64, 1901 EM Castricu T 0251 -560850 F 0251 -659697 M info@vanamsterdam.nl Tl UITSLAG OSCARTOTO 2003 Omdat veel deelnemers hun persoonlijke voorkeur lieten spreken bij het voorspellen van de Oscarwinnaars, ontvingen wij veel foute inzendingen bij de Oscartoto 2004. Er was er maar een die alle vijf de categorieën goed had. Dat was Erik Hendriks servicemedewerker bij Pathé Arena. Van harte gefeliciteerd! Het filmpakket zal snel naar je worden opgestuurd. De goede oplossing was: Beste Film: Tbe Lord of the Rings: The Return of the King, Beste Regisseur: Peter Jackson - The Lord of the Rings: The Return of the King, Beste Actrice: Charlize Theron - Monster, Beste Acteur: Sean Penn - Mystic River en Beste Buitenlandse Film: Les Lnvasions Barbares (Canada/Frankrijk). 28 HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2004 | | pagina 23