Zoek de president Communicatieplatform Moviemarketing.nl Doe mee en win een mooi filmpakket quiz Steven Spielberg heeft naar het schijnt Liam Neeson al gestrikt voor de rol van Abraham Lincoln in zijn toekomstige biopic over de beroemde president van de Verenigde Staten. In Holland Film Nieuws een quiz over acteurs die een president hebben gespeeld. UITSLAG OSCAR-TOTO Tal van acteurs hebben een Amerikaanse president gespeeld in speelfilms dan wel TV-series. Aan jou de vraag de juiste acteur bij de juiste president te zetten. Inzendingen kunnen tot en met 30 mei 2005 worden opgestuurd naar Holland Film Nieuws Van Eeghenstraat 34 1071 GH Amsterdam. Je kunt natuurlijk ook een e-mail sturen naar hfn@worldonline.nl. Uit alle inzendingen met het goede antwoord wordt een winnaar getrokken. Hij of zij ontvangt een filmpakket. Let op, er kan ook een acteur tussen zitten die de rol speelt van een man die nog geen pre sident is als hij in de film of serie te zien is. De winnaars van de Oscar-toto in HFN 62 zijn geworden Rick Smits van Rembrandt Theater in Arnhem en Monica Muns van UIR Van harte gefeliciteerd! Het filmpakket wordt snel naar jullie opgestuurd. De te voorspellen winnaars van de Oscars waren: Beste Film - Million Dollar Baby; Beste Regisseur Clint Eastwood - Million Dollar Baby; Beste Actrice Hilary Swank - Million Dollar Baby; Beste Acteur Jamie Foxx - Ray; Beste Buitenlandse Film Mar adentro (Spanje). Acteurs 1 Bruce Greenwood 2 Anthony Hopkins 3 Cbarlton Heston 4 Jon Voight 5 Gary Sinise 6 James Brolin 7 Nick Nolte 8 Henry Grace Presidenten A Ronald Reagan B Harry Truman C John F. Kennedy D Abraham Lincoln E Divight D. Eisenhouwer F Franklin Roosevelt G Thomas Jefferson H Richard Nixon Op 17 maart jongstleden zag het nieuwe communicatieplatform Moviemarketing.nl het levenslicht. Moviemarketing.nl is een nieuw vak blad voor marketeers over film met hieraan gekoppeld een website en een marketingevenement. Het is een initiatief van Jeroen Huijsdens in samenwerking met John van der Burg en Ramon Vingerhoed van Young Media Group International B.V Aanleiding voor de totstandkoming van Moviemarketing.nl is de sterke ontwikkeling die de filmsector door maakt op het gebied van marketing en het feit dat de bedrijven in deze sector steeds vaker worden ervaren als interessante promotiepartners. Om de filmsector en het bedrijfsleven promotioneel dichter bij elkaar te brengen is het communicatieplatform Moviemarketing.nl opgericht. Het vak blad Moviemarketing.nl verschijnt vier maal per jaar als bijsluiter bij hét marketing- en reclamevakblad Adformatie. 40 - HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2005 | | pagina 40