cast INGEZONDEN MEDEDELING De stichting Mighty Maaik zet zich in om het leven van kinde ren met kanker in het ziekenhuis zoveel mogelijk te veraan genamen. Het nieuwste project van de stichting gaat veel geld kosten en we proberen een bijdrage in te zamelen om onderstaand project mogelijk te maken. GEBOORTES HOLLAND FILM NIEUWS Afgelopen maart zijn Pauline Verhoeven en Yvette Hes het nieu we publiciteits- en marketingbureau Media Topic gestart. Het bureau is gespecialiseerd in film, muziek, games en show. Pauline Verhoeven werkte de afgelopen vijftien jaar bij het publi- citeitskantoor MVSP. Yvette Hes was de laatste jaren actief in verschillende marketingfuncties op het gebied van entertainment en educatie. Media Topic Bosruiterweg 25-202 3897 LV Zeewolde Pauline Verhoeven 06-33988499 E-mail pauline@mediatopic.nl Yvette Hes 06-33988500 Email: yvette@mediatopic.nl Albert Schoemaker heeft zich uit bioscoopexploitatie Movie Unlimited teruggetrokken. Schoemaker, tot voor kort partner van Albert Jan en Yvonne Vos, kwam tot dit besluit omdat hij ontdekte te ver verwijderd te raken van het echte contact met de klant. Bovendien vroeg het sterk groeiende Movie Unlimited zo veel tijd dat het ten koste ging van 'de kwaliteit van het leven', zoals Schoemaker het in een gesprek met HFN zelf noemde. Schoemaker blijft theater manager van Movie Unlimited Zevenaar totdat er een geschikte opvolger is gevon den. Daarna hoopt hij stappen te zet ten richting het exploiteren van een 'mooie horecagelegenheid in Zevenaar'. Rian Cornelissen is in februari gestopt met haar werk bij filmdistri buteur Three Lines Pictures. 14 februari is zij begonnen bij Direct Communications, een direct marke ting bureau in Eindhoven. Otto en Paul Wobma blijven aanspreekpunt voor vragen over filmdistributie van Three Lines Pictures. Waarom de stichting Mighty Maaik? Op 5 juli 2003 is bij onze dochter Maaike, toen achttien maanden oud, leukemie geconstateerd. Maaike had een redelijke zeldzame vorm van AML (Acute Myaloide Leukemie). Na bijna vier maanden van behande ling en volledige opname in het zie kenhuis is Maaike op 7 november 2003 overleden.Ten tijde van onze zie- kenhuisverblijf is het idee geboren om een stichting op te richten om meer te kunnen betekenen voor mensen in eenzelfde situatie als wij. Want ondanks de geweldige inzet van medisch en niet-medische staf, zijn ook hun mogelijkheden beperkt. In december 2004 werd de oprichting van Stichting Mighty Maaik een feit. Het kerndoel van de stichting is: het verblijf in een ziekenhuis/verzorgings tehuis draaglijker maken voor patiën ten en direct betrokkenen door middel van entertainment. Voor welk project vragen we jouw bijdrage? Ons nieuwste project is voor het Wilhelmina Kinderziekenhuis in Utrecht en dan specifiek voor Kindertheater'De Hoge Hoed'. In het kindertheater'De Hoge Hoed'worden theater-, dans- en muziekvoorstellin- gen en activiteiten georganiseerd voor alle opgenomen kinderen. Ook hun broertjes, zusjes en ouders zijn van harte welkom. De kinderen die niet naar het theater kunnen komen, wor den zo mogelijk bezocht door de artiesten en medewerkers van het the ater. Ook worden de voorstellingen opgenomen. Deze worden dan via het interne televisiekanaal uitgezonden voor alle patientjes op hun kamer. Ondanks dat de behandelingen voor Na drie jaar heeft Casper de Boer zijn baan bij Cinemien Film Video Distributie opgezegd. Hij is inmiddels vertrokken naar New York waar hij verder wil werken aan film- plannen en waar hij aan de slag gaat als freelance journalist. Caspers taken bij Cinemien zijn overgenomen door Maryl Adler Petra van Horssen is weer terug van haar zwangerschaps verlof en blijft verantwoordelijk voor de marketingzaken van Cinemien. Op maandag 28 februari jongstleden zijn Paul de Bont (Film Video Support) en Wim Keetman de geluk kige ouders geworden van Steven Hein Willem en Julia Charlotte Rosa. De tweeling werd geboren in Columbus, Ohio in de Verenigde Staten. De kinderen maken het goed en de vaders zijn dolgelukkig. kinderen intensief zijn en veel van hen vergen, probeert Kindertheater 'De Hoge Hoed' zoveel mogelijk om de 'kinderen kind te laten zijn'. Jouw hulp is nodig Ingrid Kalma en Roger Vroemen wil len zich laten sponsoren. Op 16 mei gaan zij de Friese Elfstedentocht op de fiets doen. In totaal 240 km op één dag. Een verslag van onze tocht en de overhandiging van het bij elkaar gefietste bedrag aan Kindertheater'De hoge Hoed' zal te zijner tijd te zien zijn op www.mightymaaik.nl. Jouw eventuele donatie kan over gemaakt worden op onderstaande bankrekening onder vermelding van Holland Film Nieuws - 11-stedentocht. Namens de stichting, Ingrid Kalma en Roger Vroemen Stichting Mighty Maaik www.mightymaaik.nl Vierwindenstraat 62a 1013 LB Amsterdam info@mightymaaik.nl K.v.K.Amsterdam 34218145 ABN-AMRO 42.85.03.640

Holland Film Nieuws | 2005 | | pagina 5