fe COMPESO Lammers nieuwe intendant wij bieden niet a maar producten, Wij bieden de oplossing! kort Ticket-/combikassas Buffet-/gastronomiekassa's Bioscoop- en centraal beheer Planningsgereedschap Productbeheer Tijdregistratie/dienstplanning Monitorinformatiesystemen Telefoonreserveringssysteem Internet-Online-Ticketing Afhaal- en verkoopautomaten Bonus CRM 'Het hele filmbedrijf verandert. Film en dvd komen veel meer bij elkaar. De manier waar op films geconsumeerd worden verandert! Time to WIN - met de succesvolle productlijn WinTïcket bieden wij u samen met onze partner digitalgenius voor iedere toepassing en ook voor uw budget het optimale systeem. Waar wacht u nog op? 16 Betekent de nieuwe situatie dat een nog nauwere samenwerking met dvd-distributeur Universal Pictures in het vooruitzicht ligt? 'Ik denk dat je daar op den duur wel aan moet den ken. Het hele filmbedrijf verandert. Film en dvd komen veel meer bij elkaar. De manier waarop films geconsu meerd worden verandert. Het is niet per se de bedoe ling dat we in een gebouw gaan zitten, maar het is ook niet uitgesloten.' Zeg eens eerlijk, heb je niet gezegd 'sorry jongens, maar deze verandering moet mijn opvolger maar doen. Mag ik niet vervroegd met pensioen?' 'Nee, dat heb ik niet gezegd. Waarom zou ik dat wil len? Ik voel me nog fitaal, beweeglijk en jong, al lig gen de meeste werkjaren achter me. Er zijn vaak aspecten waardoor het niet meer leuk is, maar ik vind het nog leuk genoeg om te blijven doen. Voorlopig is mij gevraagd dit nog een aantal jaren te doen/ COMPESO GmbH Breslauer Strasse 6 D-41460 Neuss Tel. +49(0)2131/12 47 90 COMPESO GmbH Carl-Zeiss-Ring 9 D-85737 Ismaning Tel. +49(0)89/96 97 97 0 Fax +49(0)21 31/1 24 79 79 Fax +49(0)89/96 97 97 97 sales compeso.com www.compeso.com Esmé Lammers is de nieu we intendant bij het Nederlands Fonds voor de Film. Sinds 1 oktober is zij verantwoordelijk voor het ontwikkelen van commer ciële speelfilmprojecten. Zij volgt daarmee Edwin de Vries op. De intendant bij het Filmfonds adviseert en begeleidt producenten en scenarioschrijvers bij het ontwikkelen en productierijp maken van marktgerichte filmprojecten. Momenteel zijn er meer dan 75 projecten in ontwikkeling. Edwin de Vries neemt geen nieuwe projecten meer aan, maar zal de door hem begeleide projecten tot een volgend stadi um blijven behandelen. Esmé Lammers (1958) is scenarioschrijver en regisseur van lange speelfilms en tv-producties. Ze regisseerde onder meer Lang leve de koningin en Amazones. HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2005 | | pagina 15