Oscartoto 2006 -Jj Doe mee en win een mooi filmpakket quiz Zondag 5 maart aanstaande wordt in Hollywood bekendgemaakt wie de Academy Awards 2006 hebben gewonnen. Ter gelegenheid hiervan organiseert Holland Film Nieuws ook dit jaar een verkorte Oscartoto. Voorspel de winnaars en maak kans op een aardig pakket met filmprijzen. UITSLAG QUIZ MISSING LINK Inzendingen kunnen tot en met vrijdag 3 maart worden opgestuurd naar Holland Film Nieuws, Van Eeghenstraat 34, 1071 GH Amsterdam. Of stuur het antwoord per email naar hfn@worldonline.nl. Uit alle inzendingen met de meeste goede antwoorden wordt een winnaar getrokken. A.M.P.A.S. Beste Film o Brokeback Mountain o Capote o Crash o Good Night, and Good Luck o Munich Beste Regisseur o Ang Lee - Brokeback Mountain o Bennett Miller - Capote o Paul Haggis - Crash o George Clooney - Good Night, and Good Luck o Steven Spielberg - Munich Beste Actrice o Judi Dench - Mrs. Henderson Presents o Felicity Huffman - Transamerica o Keira Knightley - Pride Prejudice o Charlize Theron - North Country o Reese Witherspoon - Walk the Line Beste Acteur o Philip Seymour Hoffman - Capote o Terrence Howard - Hustle Flow o Heath Ledger - Brokeback Mountain o Joaquin Phoenix - Walk the Line o David Strathairn - Good Night, and Good Luck Beste Buitenlandse Film o Don't Teil - Italië o Joyeux Noël - Frankrijk o Paradise Now - Palestina o Sophie Scholl - The Pinal Days - Duitsland o Tsotsi - Zuid-Afrika Brokeback Mountain, distributie A-film Distribution. Leg de link tussen de twee opeenvolgende namen, dat was de opdracht bij de vorige quiz. Voor de een hele puzzel, voor de ander a piece of cake. De winnaar van deze quiz is in ieder geval Constant Hoogenbosch uit Nijmegen. Van harte gefeliciteerd! De prijs wordt naar je opgestuurd. De juiste antwoorden waren: Kevin Bacon - Mystic River - Sean Penn - 21 Grams, The Assassination of Richard Nixon - Naomi Watts - King Kong - Peter Jackson - The Lord of the Rings trilogy - Ian McKellen - X-Men, X-Men 2,Apt Pupil - Brian Singer - The Usual Suspects, Superman Returns - Kevin Spacey -American Beauty - Sam Mendes - Jarhead - Jake Gyllenhaal - Proof- Gwyneth Paltrow - Sky Captain and the World of Tomorrow - Angelina Jolie - Mr. Mrs. Smith - Brad Pitt - Sleepers - Kevin Bacon. HOLLAND FILM NIEUWS - 27

Holland Film Nieuws | 2006 | | pagina 24