Pf 1 teasers 32 The Tiger and the Snow (13 april) Regie: Roberto Benigni. Cast: Roberto Benigni, Jean Reno. Attilio is een dichter en professor die smoorverliefd wordt op de mooie Vittoria.Vittoria vertrekt naar Irak waar net de oorlog is uitgebroken. Transamerica (20 april) Regie: Duncan Tucker. Cast: Felicity Huffman, Kevin Zegers. Bree is een conservatieve transseksueel. Haar leven veran dert wanneer ze een telefoontje krijgt van Toby, die haar zoon blijkt te zijn. BENELUX FILM DISTRIBUTORS Chaos (23 februari) Regie:Tony Giglio. Cast:Wesley Snipes, Ryan Philippe, Jason Statham. Op een ochtend vallen vijf gemaskerde mannen in Seattle een bank binnen en gijzelen de bankbedienden en klan ten.Als de politie ter plaatse komt en de wijk afzet wil Lorenz, de leider van de bende, alleen onderhandelen met inspecteur Quentin Conners, die onlangs geschorst werd na een serieuze misstap. Met tegenzin treedt Connors weer in dienst vooral omdat hij nu moet samenwerken met het groentje, inspecteur Dekker... Chaos. Benelux Film Distributors. Running Scared (23 maart) Regie: Wayne Kramer. Cast: Paul Walker, Cameron Bright, Vera Farmiga. Het is Joey Gazelle's taak wapens, 'hot guns', van maffia afrekeningen op te ruimen. In plaats van de wapens voor goed te laten verdwijnen, bewaart Joey ze op een gehei me plaats in zijn kelder. Bij toeval zien zijn tienjarige zoon en zijn beste vriend Oleg dit. Oleg steelt een van de wapens en schiet zijn gewelddadige stiefvader daarmee dood. Dit blijkt nu net het wapen te zijn waarvoor een corrupte politieagent, de Russische maffia en uiteindelijk de hele onderwereld alles zullen doen om het in handen te krijgen. The White Masai (23 maart) Regie: Hermine Huntgeburth. Cast: Nina Hoss, Jacky Ido, Katja Flint. Een schitterend en waargebeurd liefdesverhaal over een blanke vrouw die alles opgeeft om haar leven te delen met een Masai krijger in de wildernis van Kenia. Dark Horse (april) Regie: Dagur Kari. Cast: Jakob Cedergren,Tilly Scott Pedersen, Nicolas Bro. Daniel is graffiti-kunstenaar in Kopenhagen en spuit tegen betaling liefdesverklaringen op de muren in de stad. Altijd een stapje sneller dan de wet, leidt hij een zorgeloos bestaan tot hij smoorverliefd wordt op Franc, die even roe keloos en charmant door het leven zeilt als hij. Vanaf dat moment komt er snel een einde aan de tijd van zorgeloos heid. BUENA VISTA INTERNATIONAL Bolletjes blues (23 maart) Regie: Karin Junger, Brigit Hillenius. Cast: Negative, Sophie van Oers, Raymzter. De wilde bende (19 april) CINEMIEN Kebab Connection (23 februari) Regie: Anno Saul. Cast: Denis Moschitto, Nora Tschirner, Sibel Kekilli. Kebab Connection is een hilarische komedie over twee fastfood restaurants, een gefrustreerde filmmaker, de beste commercial ooit, verboden liefde en de eeuwenoude Turks-Griekse rivaliteit. Fatih Akin, regisseur van de succes volle film Gegen die Wand schreef mee aan het scenario. Ballets Russes (23 februari) Regie: Dayna Goldfine Dan Geiler. Cast:Alicia Markova, Frederic Franklin, Mia Slavenska. Een schitterende documentaire over een revolutionaire dansgroep die bekend staat als het Ballet Russe. De forma tie ontstond uit een groep Russische vluchtelingen die nooit in Rusland heeft gedanst en die zich later opsplitste in twee rivaliserende dansgroepen: de 'Original Ballet Russe' en de 'Ballet Russe de Monte Carlo'. De sappige anekdotische interviews met de voormalige sterren geven de moderne kijker een unieke blik op de twee legendari sche balletgroepen. In de documentaire wordt de ont staansgeschiedenis van het moderne ballet verteld. Ballets Russes zal meer dan alleen balletliefhebbers aanspreken, want dans is hier immers totaalkunst. FILMMUSEUM The Sun (Solntse) (23 maart) Regie :Aleksandr Sokoerov. Derde deel van een beoogde tetralogie over de psycholo- HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2006 | | pagina 28