Bezoek onze I nieuwe site lwww.jimmys.nl YS O Innovatie naar Puur Natuur TA" Jimmy's gaat All Natural Onder invloed van de obesitas (over gewicht) discussie is de vraag van de consu ment aan het veranderen. De consument heeft meer behoefte aan gezonde en natuurlijke producten. Bovendien wil men vaak weten welke ingrediënten er verwerkt zijn en waar het vandaan komt. Hiertoe heeft Jimmy Products een nieuwe popcorn- variant ontwikkeld; All Natural Popcorn®. JIMMY PRODUCTS* Postbus 1603 3260 BC Oud-Beijerland T:+31 (0)186-615352 F:+31 (0)186-619457 E:jimmys@popcorn.nl www.jimmys.nl Jimmy's All Natural Popcorn is gemaakt van de beste natuurlijke ingrediënten. Eerlijk, zorgzaam, veilig en met respect voor mens en natuur. Het is op intrinsieke waarden een compleet nieuw product, onvergelijkbaar met wat er nu in de markt verkrijgbaar is. Er zijn vier nieuwe smaken Sea Salt, Siveet Honey, Smoked Paprika en Apple Pear. De smaken zijn niet alleen erg lekker maar vooral ook heel verantwoord. De ingrediënten zijn vrij van geur-, kleur- en smaakstoffen, vrij van allergenen en dus geschikt voor mensen met een voedingsallergie. Bovendien is het product rijk aan vezels, bevat minder vet èn veel minder calorieën dan traditionele popcorn, chips of andere concessionproducten. Bij Pathé de Kuip in Rotterdam loopt op dit moment een pilot waarbij het All Natural Popcorn assortiment naast het huidige assortiment wordt aangeboden. R.Aarents namens Pathé De Kuip: 'Wij verwachten veel van deze innovatie. Ook onder onze bezoe kers is een toenemende vraag waar neembaar naar gezon de produc ten. Popcorn is één van onze belang rijkste concession- items. Met All Natural Popcorn zet Jimmy's de trend, zo blijven wij voorop lopen'. HOLLAND FILM NIEUWS - 31

Holland Film Nieuws | 2006 | | pagina 31