De combinatie van bioscoop- en IT-knowhow maakt van digitalgenius de ideale partner voor uw ticket-bar/fasüane verkoopsysteem, customer relationship manage ment, point-of-sales hardware, automatische ticket machines, digital signage. narrow-casting, digital cinema projectie, VOIP telefoonsysteem, mobiele mail/agenda oplossingen. Onze helpdesk is 24/7 beschikbaar voor uw team! 1 MORE FILM Avenge but One of My Two Eyes (4 mei) Regie: Avi Mograbi. De Palestijnen ondergaan vandaag de dag nog elke dag de vernederingen van het Israëlische leger. Avi Mograbi, Israëlisch cineast, gelooft in de kracht van de dialoog tussen de belegerde Palestijnen en het Israëlische leger. Gabrielle (25 mei) Regie: Patrice Chéreau. Cast: Isabelle Huppert, Pascal Greggory. Begin twintigste eeuw. Gabrielle en Jean zijn reeds tien jaar comfortabel gehuwd. Op een dag gooit een korte brief hun leven ondersteboven. Een onverwachte passie doet hun wereld instorten. Dialoogoefening (1 juni) Regie: Esther Rots. Cast: Jara Lucieer. Een vijfendertigjarige Amsterdamse vrouw wordt gevolgd in haar onophoudelijke woordenstroom van hedendaags geklaag en frustraties in een dialoog oefening over het haar aangedaan onrecht. Ik wil nooit beroemd worden (1 juni) Regie: Mercedes Stalenhoef. Cast:Tobias Prenen, Cilia Prenen. Tobias is zwaar gehandicapt en groot liefhebber van Bach. Vroeger was hij een succesvol cellist, tegenwoor dig is hij spastisch en begrijpt hij nog maar weinig. Open en eerlijk spreken familieleden en vrienden over de dilemma's en de vragen. 20TH CENTURY FOX FILMS Aquamarine (18 mei) Regie: Elizabeth Allen. Cast: Emma Roberts jojo, Sara Paxton. X-Men J (25 mei) Regie: Brett Ratner. Cast: Patrick Stewart, Ian McKellen, Famke Janssen. The Omen 666 (6 juni) Regie: John Moore. Cast: Julia Stiles, Liev Schreiber, Mia Farrow. A-FILM DISTRIBUTION Don (27 april) Regie:Arend Steenbergen. Cast: Clement Levert, Sander Foppele. Twaalfjarige Don moet zich redden op een 'zwarte' school nadat hij van zijn 'kak' school is afgetrapt. Helpt zijn voetbaltalent hem geaccepteerd te worden? Breakfast on Pluto (4 mei) Regie: Neil Jordan. Cast: Cillian Murphy, Liam Neeson.

Holland Film Nieuws | 2006 | | pagina 32