1 cast Dirk de Lille, tot begin dit jaar werkzaam bij RTL Nederland, is toegetreden tot de directie van A-Film. De directie van de filmmaatschappij bestaat nu naast oprichter Pim Hermeling (algemeen directeur) uit Dirk van den Esschert (financieel directeur), Rick Hartman (commerci eel directeur) en Dirk de Lille (commercieel directeur). Aandeelhouder en directeur San Fu Maltha heeft zijn aan delen van de hand gedaan en is teruggetreden als directeur. Hij richt zich nu volledig op filmproductie. Zie ook pagina 23- Frenske van den Dries, tot vorige maand publiciteit- en marketingmedewerker bij A-Film Distribution, is op 3 april begonnen bij PricewaterhouseCoopers als projectcoördina tor communicatie marketing. Woensdag 22 februari was de laatste werkdag van Marjolein Jonker bij RCV Entertainment. Haar taken zijn inmiddels overgenomen door Evert van de Grift. Na drieënhalf jaar bij Independent Films te hebben gewerkt, is Margot van der Lely op 1 april gestopt bij de distributeur. Ze heeft haar publiciteitswerkzaamheden inmiddels voortgezet op freelance basis. Marcel Visser, begin dit jaar aangetreden als sales manager bij Buena Vista International is daar inmiddels niet meer werkzaam. Na bijna vijf jaar het contact voor de pers bij het Filmmuseum te zijn geweest heeft Mark Mallon zijn functie neergelegd. Zijn taken zijn overgenomen door Géke Roelink. Irene van Helden, voormalig marketingmedewerkster bij Paradiso Films, is als freelancer verder gaan werken en organiseert onder de naam Helden Management activiteiten (onder andere de Amsterdam Filmtour) in de culturele sec tor. Op 1 april jongstleden heeft mevrouw Ger van Dreumel het Carolus Theater in Nijmegen verla ten om gebruik te maken van de VUT regeling. Zij heeft ruim zesen twintig jaar gewerkt bij het theater dat onderdeel is van Jogchem's Theaters. Ger van Dreumel. Ad Weststrate heeft onlangs zijn functie als voorzitter van de Nederlandse Vereniging van Bioscoopexploitanten (NVB) neergelegd. In een bericht aan de leden van de vere niging zegt Weststrate dit te doen naar aanleiding van de commotie die is ontstaan over het aandeel dat hij recente lijk heeft verworven in filmmaatschappij A-Film. Weststrate: 'Ook al treed ik nu dus na bijna zes jaar voorzitterschap terug, ik zal mij altijd blijven inzetten voor ons collectieve belang: een gezon de toekomst met meer bezoekers' Zie ook pagina 23. Ad Weststrate. Foto Tanja van Rooden GEBOORTEN Maximiliaan Liam Lodewijk Antal Geheniau. Dat zijn de namen van de tweede zoon van Liane en Didier Geheniau die op 15 februari werd geboren. Op 16 februari zijn Marcel Keurntjes (Buena Vista International) en Sandra te Dorsthorst de gelukkige ouders geworden van zoon Mats. BFD-directeur Carolyn van Liefland en Frank Postma zijn 16 maart voor de tweede keer ouders geworden. Zoon Felix Paco Postma werd die dag geboren. De familie maakt het goed. VERHUIZINGEN Titra Filmlaboratorium B.V. is verhuisd. Het bedrijf is thans te vinden aan: Kollenbergweg 80 1101 AV Amsterdam-Zuidoost. Telefoon- en faxnummers zijn ongewijzigd. Merral Theaters gaat verhuizen. Er wordt naar gestreefd om in ieder geval per 15 juni aanstaande te zijn verhuisd. Het nieuwe adres is: Brouwerij 65 1185 XW Amstelveen. Telefoon- en faxnummers blijven ongewijzigd. s Foto André Akker. Jan Heijs (1952 - 2006) Op 22 februari jongstleden overleed Jan Heijs. Hij was niet alleen filmproducent, maar ook oprichter, uitgever en lange tijd hoofdredacteur van de Filmkrant. Jan Heijs werd 53 jaar. HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2006 | | pagina 5