pvc-doeken voor o.a. bioscopen en evenementen v.a. 30-- p.m young creations ■*■*•'- ^"£*£f Bel 0512-541331 en vraag Jan de Jong naar de mogelijkheden of mail naarjan@youngcreations.nl 80% in de eerste week en snel betalen. Cijfers niet in de Maccsbox? Voetjes in het beton! Een voordeel, de Italiaanse salesmanager is veel knapper dan ik, dat kunnen alle dames hier op kantoor bevesti gen. Tot het zover is, is het business as usual. De ene helft van het bedrijf zingt tachtiger jaren liedjes ter voor bereiding op Music and Lyrics, terwijl de echte engerds hun best doen om een six pack op de buik te kweken en roepen dat ze in de hel gaan eten als ze gewoon een broodjes in de kantine gaan halen. En verder is het leven goed, The Good German zwart wit, The Reaping grieze lig en Hilary Swank een lekker wijf. En hebben we met de aanstaande release van Teenage Mutant Ninja Turtles vooral trek in schildpaddensoep. Oh ja en na Harry Potter 4 komt 5 en 6 en 7 en Ocean's 13 is veel leuker dan Ocean's 12 (echt waar). Capice? The Reaping, Warner Bros. Film Festival. Drie dagen voordat de makers van Zwartboek in het zonnetje werden gezet, viel een gelijksoortige eer te beurt aan producent Mare van Warmerdam. Op zondag 28 januari kreeg hij tijdens het International Film Festival Rotterdam - ook uit handen van Doreen Bonekamp - een Gouden Film. Dat gebeurde omdat de film Ober de grens van 100.000 bezoekers heeft overschreden. Begin januari stond de teller van Kruistocht in spijkerbroek op meer dan 400.000 bezoekers. Daarom werden de film bekroond met een Platina Film. De Nederlandse documentaire 4 Elements trok binnen zes weken nadat de film in première was gegaan tijdens het International Documentaire Festival Amsterdam 10.000 bezoekers. Als gevolg daarvan werd regisseur Jiska Rickels 12 janua ri jongstleden de Kristallen Film overhandigd. De Diamanten Film, Platina Film en Gouden Film worden toegekend, wanneer voor een Nederlandse film tijdens de roulatie respectievelijk een miljoen, 400.000 en 100.000 bioscoopkaartjes zijn verkocht. De Kristallen Film gaat naar documentaires die meer dan 10.000 bezoekers trekken. HOLLAND FILM NIEUWS - 33

Holland Film Nieuws | 2007 | | pagina 35