Time to Win COMPESO Maak ook gebruik van de nieuwe dimensie op het gebied van bezoekersmanagement. Met de innovatieve en betrouwbare bioscoopoplossing COMPESO WinTICKET bent u duidelijk sneller op uw bestemming: Ticket-/buffet-/combikassa Gastrokassa/Orderman Afhaal- en verkoopautomaten Telefonisch reserveringssysteem Programmeergereedschap Productbeheer Tijdregistratie/dienstplanning Internet-ticketing Klantenbindingsystemen Gebruikersbeheer Bonus CRM, Couponing Direct marketing, Promotions Monitor-informatiesysteem Profiteer ook van het meest uitgebreide productaanbod op de markt en van onze professionele relatie met Digital Genius. Meer informatie kunt u opvragen via telefoonnummer +49 (0) 21 31/12 47 90 of onder www.compeso.com. 13 Heart, maar ook films als The Simpsons Movie en Knocked Up. Volgens operations manager Alastair Oatey is het diverse aanbod niet alleen de stille kracht van Picturehouse, maar ook een strategie om te overleven; ze ontvangen immers geen subsidie. Verschillende doelgroepen zullen zo naar De loungebar in Picturehouse, met panorama-uitzicht. Picturehouse komen en geprikkeld worden om ook eens iets anders te bekijken. Daarom worden er in de openbaar toegankelijke bar boven in het pand bijvoorbeeld filmquiz zen georganiseerd, is er een filmclub met mensen die samen voorstellingen bezoeken en met elkaar bespreken, en draait er regelmatig een dj in de hippe loungebar. Maar Picturehouse heeft ook een aantal eigen concepten om doelgroepen te bedienen. De 50-plus-voorstellingen heten er heel toepasselijk Silver Screen en jonge ouders kunnen iedere vrijdagochtend naar de Big Scream-voorstel- ling, met baby en al. Is de baby nog lange-termijn-planning, dan kun je naar Soulmates Cinema, waar een gezellige film de ambiance creëert om te daten. Maar helemaal een niche markt bedienen de Autism Friendly Screenings, waarbij het geluid wat zachter staat en het niet helemaal donker is in de zaal, en als iemand geluid maakt of rondwandelt is dat helemaal niet erg. Intiem Picturehouse Greenwich bestaat uit vijf zalen.Twee jaar geleden is in een moderniseringsronde de grote zaal opge splitst en is de kelder uitgegraven tot een intieme, maar wonderschone zaal. De luie houten trap die ons tot onder het straatniveau leidt, lijkt eerst in een soort herensociëteit uit te monden: een aantal leren fauteuils staat hier losjes gegroepeerd bij elkaar, met een klein barretje erbij. De ruim te gaat echter direct over in de zaal; bij filmvoorstellingen wordt er een gordijn tussen dichtgetrokken. Het mooie zaal tje - ik tel een kleine 60 stoelen - is multifunctioneel: iede re stoel heeft een uitklapbaar schrijfblad, zodat de zaal ook voor conferenties en trainingen kan worden gebruikt en voorin zit een audioaansluiting naar de projectiecabine. Alastair Oatey vertelt dat hier ook wel cricket- en voetbal- COMPESO GmbH Breslauer Strasse 6 D-41460 Neuss Tel. +49(0)21 31/12 47 90 Fax+49(0)21 31/1 24 79 79 sales@compeso.com COMPESO GmbH Carl-Zeiss-Ring 9 D-85737 Ismaning Tel. +49(0)89/96 97 97 0 Fax +49(0)89/96 97 97 97 www.compeso.com HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2007 | | pagina 13