Een andere kijk op bioscoop feature 2 Naast doekreclame bieden wij adverteerders tal van andere mogelijkheden om merken tot leven te laten komen. Interesse? Kijk op www.jeanmineurmediavision.nl of bel ons voor een presentatie: 020 502 23 88. jean mineur mediavision Alastair Oatey: 'In de branche denken we nogal eens in cirkels en hebben we te veel koudwater vrees om eens iets anders te proberen. Maar als je het juiste evenement pro grammeert dan komt het publiek gewoon, dus het kan ons in de toekomst nog heel wat opleveren! wedstrijden zijn vertoond en binnenkort is er een voor stelling van Nosferatu, de W.F. Murnau-versie, met een live uitgevoerde nieuwe soundtrack. Op de weg terug naar boven komen we langs een vitrine met werk van een plaatselijke kunstenaar; nog een manier waarop Picturehouse de gemeenschap wil onder steunen. De volgende zaal is wat groter en gevuld met stoelen van het Noorse merk Skeie. In deze luxe zetels zak je lekker weg en het is zelfs mogelijk om ze, net als in een vliegtuig, wat naar achteren te kantelen voor de ultiem relaxende filmervaring. In de projectiecabine van zaal 1 is aan de rollers van de non-reivind te zien, dat hier ooit 70 mm is gedraaid. Tegenwoordig komt dit nog amper voor, maar wordt high tech vertegenwoordigd door de Christie DLP Cinemaprojector en een Doremi-server. Picturehouse Greenwich maakt onderdeel uit van het UK Digital Screen Network, dat een groot aantal Britse bioscoopza len met digitale projectieapparatuur heeft uitgerust. Een blik op de inhoud van de server maakt duidelijk dat men hier met de digitalisering stukken verder is dan in Nederland. Atonement, The Bourne Ultimatum en de laatste Harry Potter-film staan op de server. Maar ook Golclfinger en Dambusters, klassieke Britse films die als onderdeel van de BBC Summer of British Film een digi tale rerelease kregen; in de filmhuizen, maar ook in multi- plexen verspreid over het hele land. De kern is het lidmaatschap Natuurlijk kun je bij Picturehouse gewoon een toegangs kaartje kopen, maar de kern van het prijs- en marketing beleid is het lidmaatschap. Voor 32 pond (ongeveer 48 euro) ben je een jaar lid van Picturehouse Greenwich en krijg je naast een vaste korting op de ticketprijs ook drie gratis kaartjes per jaar, een uitnodiging voor minstens zes gratis previews en zelfs korting op je drankjes. Volgens Oatey levert het lidmaatschapssysteem hen een schat aan 14 - HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2007 | | pagina 14