0 actionsiyi) www.actionsign.nl techniek [DW«ai;f:Mt<:U'k,,».MCWl.. Diverse bioscopen hebben het voordeel al ontdekt en besparen €130,- per jaar, per lichtbak! 85% minder energieverbruik lagere operationele kosten 70.000 branduren 15 jaar lang geen onderhoud Dun en slank profiel Goede lichtopbrengst perfekte presentatie Kijk ook op de nieuwe uitgebreide website Tel.: 040 2552514 worden films geëncodeerd voor de bioscoop en voor de home entertainmentmarkt.Vizumi is Arts Alliance's platform voor video on demand, dat hun veilige downloadtechnologie ook aan andere downloadsites aanbiedt. Vizumi - alleen toe gankelijk in de UK - heeft een aantal opties zoals download to view, download to own en men werkt aan download to burn. De films kunnen in twee kwaliteiten, vergelijkbaar met vhs en dvd, worden gedownload naar computer of portable mediaspeler. Arts Alliance wil in verschillende media met film bezig zijn en ziet netwerktechnologie als de verbindende fac tor. Of je nu een film in de bioscoop, op je mediaspeler, thuis, of via de computer op je werk wilt zien, Arts Alliance kan er een rol in spelen. Op de encodeerafdeling zie ik South Pacific liggen, een klas sieke film die specialistische distributeur Park Circus digitaal heruitbrengt. Het Digital Screen Network is open voor alle Arts Alliance aan het werk in The Cameo Screen Cinema in Edinburgh. filmdistributeurs. Er hoeft zoals bij sommige andere netwer ken geen toegangsgeld te worden betaald. Daarnaast staat het de bioscopen vrij om de apparatuur naar eigen inzicht te gebruiken; ook bij het gebruik voor alternative content hoeft niet extra te worden betaald. Verderop, achter een zwaar beveiligde deur waar QC op staat, gebeurt de kwaliteitscontrole van veelal nog niet uitgebrachte films. De ruimte waar de masters liggen is zelfs voor gasten verboden gebied. In het kwaliteitscontrole-filmzaaltje is, als ik er ben, een training voor bioscoopmanagers bezig. Het is druk bij deze gratis toegankelijke training en ik hoor de managers vragen stellen over de kosten van 3D en de invloed van digita le sleutels (kdm's) op de dagelijkse gang van zaken in een bioscoop. Snel ter plekke Nu de roll out van het Digital Screen Network is afgerond, is het rustig in het operations centre van Arts Alliance Media in 32 - HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2007 | | pagina 30