teasers 20TH CENTURY FOX FILMS The Dark is Rising (18 oktober) Regie: David L. Cunningham. Cast: Christopher Eccleston, Ian McShane. Lionsfor the Lambs (8 november) Regie: Robert Redford. Cast: Meryl Streep,Tom Cruise, Robert Redford. Hitman (29 november) Regie: Xavier Gens. Cast: Dougray Scott.Timothy Olyphant. A-FILM DISTRIBUTION Regie: David Slade. Cast: Josh Hartnett, Melissa George, Ben Foster. Gebaseerd op de populaire graphic novel. Hoe ontkom je aan een groep vampiers wanneer het altijd nacht blijft? Met deze vraag worstelt een groep inwoners van een geïsoleerd stadje in Alaska nadat de zon voor dertig dagen is onderge gaan. Dit fenomeen vindt weliswaar ieder jaar plaats, maar deze keer wordt het stadje plotseling overvallen door een groep bloeddorstige vampiers die zich graag tegoed komt doen aan de inwoners van Burrow in deze lange periode van duisternis. De sheriff (Josh Hartnett), zijn vrouw Stella (Melissa George) en een steeds krimpende groep inwoners zullen alles uit de kast moeten halen om te overleven tot het weer licht wordt. Nadine (25 oktober) Regie: Erik de Bruyn. Cast: Monic Hendrickx, Halina Reijn. Nadine is een single carrièrevrouw, de veertig net gepas seerd en kinderloos. Haar biologische klok tikt. Ze pleegt een impulsieve en extreme daad. Hitte/Harara (15 november) Regie: Lodewijk Crijns. Cast: Bracha van Doesburgh, Nabila Marhaben, Fehd el Ouali,Abdullah el Baoudi,Walid Benmbarek. Twee Amsterdamse vriendinnen vertrekken met de auto naar Marokko om spullen te kopen voor de inrichting van hun nieuwe henna- en nagelstudio. Sicko (22 november) Regie Michael Moore. Met: George W. Bush. Michael Moore onderzoekt het gezondheidsstelsel in de Verenigde Staten. Kapitein Rob en het geheim van professor Lupardi (29 november) Regie: Hans Pos. Cast:Thijs Romer, Katja Schuurman. De waanzinnige Professor Lupardi heeft een machine ont wikkeld waarmee hij het klimaat naar zijn hand kan zetten. Lukt het Kapitein Rob om de wereld te behoeden voor een ramp? Tuya's Marriage (6 december) Regie: Quan An Wang. Cast: Nan Yu. Tuya woont in Mongolië met haar verlamde man en twee kinderen. Noodgedwongen beslist zij te scheiden en op zoek te gaan naar een nieuwe man. My Blueberry Nights (13 december) Regie: Wong Kar-Wai. Cast: Norah Jones,Jude Law. Een jonge vrouw maakt een reis door Amerika op zoek naar de ware betekenis van liefde. Onderweg ontmoet ze aparte mensen die haar dichter bij haar doel brengen. BENELUX FILM DISTRIBUTORS 30 Days of Night (8 november) De wonderwinkel van Mr. Magorium (12 december) Regie: Zach Helm. Cast: Natalie Portman, Dustin Hoffman, Jason Bateman.Te zien in Nederlands gesproken versie met stemmen van Wim T Schippers en Angela Schijf. De wonderen zijn de winkel nog niet uit. De wonderwinkel van Mr. Magorium is de vreemdste, meest fantastische en wonderbaarlijkste speelgoedwinkel van de hele wereld! Als de 243-jaar oude excentrieke eigenaar Mr. Magorium met pensioen wil gaan, ziet hij in Molly (Natalie Portman) zijn ideale opvolger. Helaas is het speelgoed het niet met hem eens en komt in opstand. De eens zo magische en kleurrijke winkel verandert in een enorme puinhoop wanneer het speelgoed allerlei gemene grapjes uithaalt met Molly en haar klanten. De wonderivinkel van Mr. Magorium, Benelux Film Distributors CINEMIEN Die Faelscher (25 oktober) Regie: Stefan Rutzowitzky. Cast: Karl Markovics,August Diehl. Een groep gevangenen krijgt in een nazi-concentratiekamp de opdracht vals geld te maken. Als ze falen, wacht hen de dood. Een waargebeurd vehaal over de grootste vervalsings- HOLLAND FILM NIEUWS "41

Holland Film Nieuws | 2007 | | pagina 39