i teasers 43 Uniek en adembenemend portret van onze planeet, waarop dieren steeds moeilijker kunnen overleven. K3 en de kattenprins (19 december) Regie: Matthias Temmermans. Cast: K3, Irene Moors, Terence Schreurs. In deze derde film zet K3 alles op alles om een prins van zijn vervloeking te redden, door... een kus! P.S., I Love You (20 december) Regie: Richard LaGravanese. Cast: Hilary Swank, Gerard Butler. Een jonge weduwe (Hilary Swank) ontdekt dat haar overle den man (Gerard Butler) tien brieven heeft achtergelaten waarmee zij na zijn dood aan een nieuw leven kan begin nen. Moordivijven (20 december) Regie: Dick Maas. Cast: Sanne Wallis de Vries, Hadewych Minis, Bracha van Doesburgh. Regisseur Dick Maas maakt zijn rentree met de tegenpool van Flodder; een doldwaze komedie waarin drie hautaine dames afdalen naar de Amsterdamse Wallen om een huur moordenaar te vinden. ^H Moordivijven, Independent Füms MOONLIGHT FILMS I Served the King of Scotland (15 november) Regie: Jiri Menzel. Cast: Oldrich Kaiser, Julia Jentsch, Martin Huba. PARADISO FILMED ENTERTAINMENT A Gnide to Recognizing Your Saints (25 oktober) Regie: Dito Montiel. Cast: Robert Downey Jr., Shia LaBeouf, Rosario Dawson, ChanningTatum. Dito Montiel, een succesvolle schrijver uit Los Angeles is al vijftien jaar niet thuis geweest wanneer zijn moeder hem vraagt naar Astoria te komen om zijn doodzieke vader te bezoeken. Zijn vader heeft hem zijn vertrek nooit verge ven. In zijn oude buurt zoekt hij de paar overgebleven vrienden op die niet dood zijn of in de gevangenis zitten. Herinneringen voeren ons mee naar de broeierige zomer van 1986 in Queens, terug naar de gebeurtenissen en de mensen die Dito's persoonlijkheid mede gevormd hebben. Dito moet de confrontatie met zijn verleden aangaan en vechten om de emotionele band met zijn vader te herstel len. Halloween (25 oktober) Regie: Rob Zombie. Cast: Malcolm McDowell, Brad Dourif, Tyler Mane, Sheri Moon. De tienjarige Michael Myers is het pispaaltje op school en thuis heeft hij het niet veel beter. Hij verschuilt zich achter maskers en mishandelt dieren op gruwelijke wijze. Zijn martelpraktijken bereiken een dieptepunt tijdens Halloween, wanneer hij een aantal brute moorden begaat. Zeventien jaar later ontvlucht Michael de psychiatrische inrichting waartoe hij werd veroordeeld. Hij keert terug naar zijn geboortedorp om af te maken waar hij ooit aan was begonnen. Halloween, Paradiso Filmed Entertainment RCV ENTERTAINMENT Death Sentence (18 oktober) Regie: James Wan. Cast: Kevin Bacon, Kelly Preston, John Goodman. Regisseur James Wan (Saw) is terug met een keiharde actiethriller in de geest van Death Wish. John Hume (Kevin Bacon) is verzekeringsagent en een echte family man.Tot zijn zoon wordt vermoord door een zooitje uitschot... Met sterke bijrollen van Kelly Preston en John Goodman De scheepsjongens van Bontekoe (22 november) Regie: Steven de Jong. Cast: Pim Wessels, Martijn Hendrickx, Billy Zomerdijk. HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2007 | | pagina 41