pvc-doeken voor o.a. bioscopen en evenementen v.a. 30.- p.m young creations Bel 0512- 541331 en vraag Jan de Jong naar de mogelijkheden of mail naarjan@youngcreations.nl WALT DISNEY STUDIO'S Enchanted (13 december) Regie: Kevin Lima. Cast:AmyAdams, Patrick Dempsey, Susan Sarandoa WARNER BROS. Ik heb net een week Ibiza achter de rug, inmiddels voor de zesde keer. Er bestaan veel vooroordelen over dit eiland. Het is waar dat je volledig in de onderbuik kunt afdalen en de vol gende dag met coke in je neus en zonder onderbroek, in een steeg wakker kunt worden. Ook de op hoge hakken lopende, in nazi-uniform gestoken (compleet met gasmasker) passant getuigde van weinig goede smaak, maar het kan ook anders. Wij drinken goedkope biertjes met de lokale bevolking op pit toreske pleintjes. Wij gaan op zondag vegetarisch eten in een hippie-dorp, dat zich in wil zetten voor een alternatieve en duurzame manier van leven. Daar kunnen de makers van The llth Hour zich helemaal in vinden. Wat jammer is, is dat de gemeenschap zo afgelegen ligt dat je er alleen met een benzi ne slurpende four wheel drive kunt komen. Ibiza heeft ook een bioscoop, zonder twijfel de lelijkste van Europa. Stiekem verborgen ergens in het centrum van Ibiza- stad. Dat deze bioscoop nog altijd films geleverd krijgt is mij een raadsel. Ik kan me slechts indenken dat deze exploitant over ranzige foto's van het management van diverse distribu teurs beschikt, gemaakt tijdens hun bezoek aan het eiland. Hoe dan ook, veel kan deze tent niet maken. Waarschijnlijk is alleen het onroerend goed echt wat waard (in die zin is het eigenlijk gewoon een Nederlandse bioscoop). Gemiddelde stij ging op Ibiza: 20% per jaar. Ik zal er in november niet zijn, maar Beowulf zal er ongetwij feld draaien. Daarover gesproken, hebben jullie inmiddels de trailer gezien? De geanimeerde computerversie van Angelina Jolie is precies Angelina Jolie (gelukkig maar). Dat geldt ook voor Anthony Hopkins (jam mer). Met Ray Winstone hebben ze dat net anders gedaan. Deze dikke, bonkige acteur verandert in een surf dude die op de Gay Parade niet zou mis staan. Ik voorzie een grote toekomst voor iedere lelijke acteur met pretenties. Oh ja, we gaan uit in 3D-animatie, maar dat wisten jullie al. Is er nog meer te mel den? Natuurlijk, onze grootste film moet nog komen. I am Legend met Will Smith. 20 I december! l am Legend, Warner Bros. HOLLAND FILM NIEUWS - 45

Holland Film Nieuws | 2007 | | pagina 43