mlÈ TRAILERS HFN Baby Mama Verhaal: Kate is een succesvolle zakenvrouw, alleen staand en kinderloos. Dat laatste wil ze graag veran deren en omdat zwanger worden niet lukt, vraagt ze de ordinaire Angie om draagmoeder te zijn. Ze had alleen niet verwacht dat Angie thuis bonje zou krijgen en ineens bij haar op de stoep staat. Hoofdrollen: Tina Fey, Amy Poehler, Dax Shepard, Greg Kinnear, Sigourney Weaver, Steve Martin Regie: Michael McCullers Genre: komedie Distributie: Universal Pictures International Release: 6 november 2008 Quantum of Solace Verhaal: James Bond, de beroemdste geheim agent ter wereld, rouwt om de dood van zijn geliefde Vesper. Hij ondekt dat zij gechanteerd werd door een criminele organisatie en komt op het spoor van Dominic Greene, een meedogenloze zakenman die een vuil spelletje speelt. Hoofdrollen: Daniel Craig, Judi Dench, Olga Kury- lenko, Mathieu Amalric, Jeffrey Wright Regie: Mare Forster Genre: actie Distributie: Sony Pictures Release: 6 november 2008 Waltz with Bashir Verhaal: Als een vriend Ari Folman (tevens de regis seur) vertelt over een terugkerende nachtmerrie, maakt dat herinneringen bij hem los aan de Libanese oorlog in 1982. Hij besluit om verder te graven en gaat oude vrienden opzoeken die samen met hem aan het front hebben gezeten. Stemmen: Ron Ben-Yishai, Ronny Dayag, Ari Folman, Dror Harazi, Mickey Leon, Ori Sivan Regie: Ari Folman Genre: animatie Distributie: Cinéart Release: 6 november 2008 And When Did You Last See Your Father. A- Film Distribiition. Waltz with Ba shir. Cinéart. AH God's Children Can Dance Verhaal: Kengo wil graag weten wie zijn vader is, maar moeders is niet erg behulpzaam door stug vol te houden dat het God 'himself' is. Toch meent Kengo een potentiële kandidaat te zien en besluit hem te volgen. Na opa Klaus en moeder Nastassja, maakt Sonja Kinkski hier haar filmdebuut. Hoofdrollen: Joan Chen, Jason Lew, Sonja Kinski, Tzi Ma, John Fleck, Darlene Kardon Regie: Robert Logevall Genre: drama Distributie: European Film Partners Release: 6 november 2008 And When Did You Last See Your Father Verhaal: Blake Morrison keert terug naar zijn geboor tedorp in Yorkshire als blijkt dat zijn vader nog maar een paar weken te leven heeft. Het geeft de twee mannen een laatste kans om elkaar te leren kennen. Gebaseerd op Blake Morrisons gelijknamige memoi res. Hoofdrollen: Jim Broadbent, Colin Firth, Juliet Steven- son, Gina McKee, Sarah Lancashire Regie: Arnand Tucker Genre: drama Distributie: A-Film Distribution Release: 13 november 2008 How To Lose Friends Alienate People Verhaal: Een Britse journalist heeft een haat-liefde verhouding met de glamourwereld. Hij wil er graag bijhoren, maar steekt er de draak mee in zijn blad Post Modern Review. Als hem dat een baan oplevert in New York bij het toonaangevende magazine Sharps, lijkt zijn glitterdroom uit te komen. Hoofdrollen: Simon Pegg, Jeff Bridges, Kirsten Dunst, Megan Fox, Danny Huston, Max Minghella Regie: Robert B. Weide Genre: komedie Distributie: RCV Entertainment Release: 13 november 2008 'It costs more to have someone born than to have someone killed!' (Amy Poehler als Angie Ostrowiski in Baby Mama)

Holland Film Nieuws | 2008 | | pagina 30