(ast m Colofon CAST/COLOFON Benoe mingen, verhui zingen en andere zaken. Romana Engeman Per 1 oktober jongstleden heeft Romana Engeman haar functie als directeur van de Nederlandse Ver eniging van Bioscoopexploitanten (NVB) neergelegd. Engeman was een jaar werkzaam voor de NVB. Ze gaat zich eerst richten op werkzaamheden als interim manager en adviseur. Het bestuur van de NVB is mo menteel zoekende naar een nieuwe directeur. Peter Serneels Sinds begin september is Peter Serneels de bioscoop manager van de nieuwe bioscoop MUSTSEE in Breda die naar alle waarschijnlijkheid eind november open gaat. De afgelopen drie jaar was Peter manager van Cine City in Vlissingen. Diane Borst Na ruim acht jaar voor Warner Bros. te hebben ge werkt heeft publiciteitsmanager Diane Borst per september afscheid genomen van haar collega's en relaties. Diane heeft besloten dichterbij huis te gaan werken om een betere balans te krijgen tussen werk en privé. Marga Winkel Jos Lakeman Jos Lakeman is sinds 1 oktober jongstleden marketing manager bij Jean Mineur Mediavision. Hij komt van mediabureau Kobalt waar hij RTV planner was. Jos volgt Marga Winkel op die eind augustus aan een nieuwe baan is begonnen bij Telmar Peaktime. Independent Films Filmdistributeur Independent Films is verhuisd. Het kantoor is sinds 21 augustus gevestigd in het Y-point gebouw aan de Van Diemenstraat 272, 1013 CR in Amsterdam. Amstelfilm Nederland is weer een filmdistributiekantoor rijker. 1 september is Amstelfilm met zijn activiteiten begon nen. Krijn Meerburg en Michiel Berkel zijn verantwoor delijk voor de acquisitie en Marieke Jonker verzorgt de sales. De eindverantwoordelijkheid voor de publici teit is in handen van Barbara de Wijn. Het kantoor van Amstelfilm huist aan de Prinsengracht 452 in Amster dam, recht boven Filmtheater de Uitkijk. Radboud Lucassen Wilko Schuringa Ruud Backx Sinds 1 oktober is Radboud Lucassen niet langer werk zaam bij filmtheater De Lieve Vrouw in Amersfoort. Hij is overgestapt naar VU podium, de organisatie die publieksactiviteiten organiseert op het snijvlak van wetenschap, samenleving en levensbeschouwing van uit de Vrije Universiteit. Radbouds taken als filmpro- grammeur zijn overgenomen door Wilko Schuringa. Schuringa, die eerder werkzaam was bij filmtheater Cinescope in Almere is daar inmiddels opgevolgd door Ruud Backx. Electric Cinema Electric Cinema is de tweede, geheel digitale filmdis tributeur van Nederland. Frank de Neeve en Roloff de Jeu richten zich met het nieuwe bedrijf vooral op filmklassiekers en alternatieve content. Electric Cine ma is gevestigd in Leidschendam en te bereiken via info@electriccinema.nl Romijn Cattoir Eind augustus werden Lisette en Jeroen Cattoir verblijd met de geboorte van hun dochtertje Romijn. Uitgever Stichting Holland Film Land Hoofdredacteur Jeroen Huijsdens Eindredacteuren Riet Zegers en Jeroen Huijsdens Bladcoördinator Riet Zegers Redacteuren Anne Marie van Vollenhoven, Lucia Alleman, Marije Sietsma, Romy van Krieken, Frank de Neeve, Frank Smit, Roloff de Jeu, Roeland Loosen, Vincent Snoeker, Dirk de Lille (colum nist), Hans Pos (columnist), Karel de Vries (co lumnist), Berend Jan Kompanje (illustraties) Beeldredactie, art direction en vormgeving image. Tanja van Rooden E-mail: tanja@hollandfilmnieuws.nl Advertenties Riet Zegers Drukwerkbegeleiding Young Creations Redactieadres Van Eeghenstraat 34 1071 GH Amsterdam T. 020-6793843 F. 020-6732963 E-mail: info@hollandfilmnieuws.nl Holland Film Nieuws is een uitgave van de Stichting Holland Film Land. Het magazine wordt op basis van controlled circulation zes keer per jaar gratis verspreid onder de me dewerkers van de leden van de Nederlandse Vereniging van Bioscoopexploitanten (NVB). Overige geïnteresseerden kunnen een abon nement aanvragen. Dit kost 30,- euro (exclu sief BTW) per jaargang. Abonnementen zijn aan te vragen via 020-6793843. Niets uit deze uitgave mag worden overge nomen zonder bronvermelding en uitdrukke lijke goedkeuring van de uitgever. Aan arti kelen en/of uitspraken kunnen geen rechten worden ontleend. Vrienden van Holland Film Nieuws Holland Film Nieuws kan worden uitgegeven dankzij een bijdrage van de hoofdsponsor, de Nederlandse Vereniging van Bioscoopex ploitanten (NVB). Voorts dankt Holland Film Nieuws haar voortbestaan aan loyale adver teerders die wij kortweg de Vrienden van Holland Film Nieuws noemen. Het zijn: De Nederlandse Vereniging van Bioscoop exploitanten (hoofdsponsor), Nationale Bios coopbon, Actionsign, Alcons Audio, Benelux Film Distributors, Bridge Entertainment Group, CineFox, Coca-Cola Enterprises Nederland BV, Compeso GmbH, Digital Genius, Fox Media, FTT Filmtronics BV, Huizenga Group, Independent Films. Jean Mineur Mediavision, Jimmy Products, KTS/ReBiTicks Software BV, Paradiso Entertainment, Rosbeek Techniek, Roveka, Stichting Filmtransport NVF/Film- centrale Nieuwegein BV, ticket.international Software Trading, Universal Pictures Interna tional (Netherlands) BV, Walt Disney Studios Motion Pictures (Netherlands), Warner Bros. Pictures International Holland, XDC, Young Creations BV. HFN kan worden verstuurd dankzij de Ne derlandse Vereniging van Filmverhuurders (NVF) en Gofilex. 14e jaargang nummer 84 oktober 2008 Holland Film Nieuws, het magazine voor het film- en bioscoopbedrijf 'I need a new job.' (Kevin O'Connor als Beni in The Mummy)

Holland Film Nieuws | 2008 | | pagina 37