HFN TRAILERS Duplicity [05] Machan worden, nemen een jongen en meisje daar geen ge noegen meer mee. Om hun leven en liefde te verlen gen, vluchten ze naar de hel. Hoofdrollen: Egbert Jan Weeber, Tygo Gernandt, Mat- thijs van de Sande Bakhuyzen, Hadewych Minis Regie: Mark de Cloe Genre: drama, romantiek Distributie: Independent Films Release: 11 juni 2009 Verhaal: Na Closer kruipen Julia Roberts en Clive Owen opnieuw samen voor de camera. Ze spelen twee voormalige geheim agenten die nu voor het bedrijfs leven werken en een relatie hebben. Dat laatste gaat echter wringen als ze met hun werk in het nauw worden gedreven. Hoofdrollen: Julia Roberts, Clive Owen, Tom Wilkinson, Paul Giamatti, Carrie Preston, Billy Bob Thornton Regie: Tony Gilroy Genre: romantiek, thriller Distributie: Universal Pictures International Release: 11 juni 2009 Les Plages d'Agnes [03] Verhaal: Ze had met Jacquot de Nantes (1991al een film gemaakt over wijlen haar man Jacques Demy en nu komt de tachtigjarige Agnes Varda met een film over zichzelf. Ze brengt haar eigen leven in beeld met onder andere uittreksels van haar films, foto's en reportages. Regie: Agnes Varda Genre: documentaire Distributie: Cinéart Release: 18 juni 2009 La Fitte du RER [02] Verhaal: Catherine Deneuve heeft weer eens een dragende hoofdrol als een vrouw die er alles aan wil doen om haar dochter een beter leven te geven dan zij zelf heeft gehad. Ze wil haar een baan bezorgen bij een jeugdvriend die nu een gerenommeerd advocaat is, maar de zaken lopen niet bepaald gladjes. Hoofdrollen: Catherine Deneuve, Michel Blanc, Emilie Dequenne, Nicolas Duvauchelle Regie: André Téchiné Genre: drama Distributie: Benelux Film Distribution Release: 18 juni 2009 Ghosts of Girlfriends Past [01 Verhaal: Connor is zo'n verstokte vrijgezel dat hij de stemming verziekt voor zijn broer die op het punt van trouwen staat. Dan krijgt hij, d la Scrooge, bezoek van een drietal geesten (van voormalige vriendinnen) die hem zijn heden, verleden en toekomst laten zien. Hoofdrollen: Matthew McConaughey, Jennifer Garner, Lacey Chabert, Michael Douglas, Breckin Meyer Regie: Mark Waters Genre: komedie, romantiek Distributie: RCV Entertainment Release: 18 juni 2009 The Last House on the Left [04] Verhaal: Een ontsnapte gedetineerde leidt een bende die twee jonge vrouwen ontvoert en mishandelt. Ver volgens zoekt de groep zijn toevlucht in een vakantie huis dat toebehoort aan de ouders van een van hun slachtoffers. Het echtpaar besluit wraak te nemen op hun onwetende gasten. Hoofdrollen: Garrett Dillahunt, Michael Bowen, Sara Paxton, Monica Potter, Tony Goldwyn Regie: Dennis lliadis Genre: horror Distributie: Universal Pictures International Release: 18 juni 2009 The Hangover Verhaal: De standaard Amerikaanse vrijgezellenavond speelt zich af in Las Vegas. Maar het is natuurlijk niet de bedoeling datje in het feestgedruis de aanstaande bruidegom kwijtraakt. Het overkomt drie vrienden die twee dagen hebben om hem te vinden. Hoofdrollen: Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifiana- kis, Heather Graham, Justin Bartha Regie: Todd Phillips Genre: komedie Distributie: Warner Bros. Release: 18 juni 2009 Transformers: Revenge of the Fatten Verhaal: Als je dacht dat de robots in de eerste Transformers-film al behoorlijk groot waren, moetje hun opvolgers eens zien! Nadat de jonge Sam op het spoor komt van het ontstaan van de Transformers, krijgt hij een aantal kwade exemplaren achter zich aan. Geluk kig staat er ook een aantal aan zijn kant. Hoofdrollen: Shia LaBeouf, Megan Fox, John Turturro, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, Kevin Dunn Regie: Michael Bay Genre: actie, sciencefiction Distributie: Universal Pictures International Release: 24 juni 2009 Verhaal: Deze slotfilm van het festival in Rotterdam heeft minstens zo'n feelgood-gehalte als Slumdog Millionaire. Een groepje mannen op Sri Lanka besluit hun armoede te ontvluchten door zich voor te doen als een handbalteam en als zodanig mee te doen met een toernooi in Duitsland. Hoofdrollen: Dharmapriya Dias, Gihan De Chickera, Dharshan Dharmaraj, Namal Jayasinghe

Holland Film Nieuws | 2009 | | pagina 36