Public Enemies Ice Age - Down of the Dinosaurs The Proposal TEASERS Films om de komende maanden in de gaten te houden. Films van regisseur Michael Mann zijn altijd iets om naar uitte kijken. Denk maar aan Heat, Co/laferalof Miami Vice. Voeg er een cast aan toe bestaande uit hoofdrol spelers Johnny Depp en Christian Bale en je hebt een vrijwel onweerstaanbare film. Depp speelt in Public Enemies John Dillinger, een van de criminelen die in Amerika in de jaren dertig, in het zogeheten tijdperk van de public enemies, voor de nodige onrust zorgde. De film zoomt in op de jacht van FBI-agent Meivin Purvis op Dillinger, een man die zijn geld voornamelijk verdiende door banken te overvallen. Hoofdrollen: Johnny Depp, Christian Bale, Channing Tatum, Marion Cotillard Regie: Michael Mann Distributeur: Universal Pictures International Releasedatum: 2 juli 2009 Tijdens hun poging om de onfortuinlijke Sid te redden, komen Diego, Manny en Ellie terecht in een mysteri euze, onderaardse wereld waar ze een bijzondere ontmoeting hebben met dinosaurussen. Ondertussen probeert Scrat nog altijd zijn noot te pakken te krijgen. Het derde deel uit de succesvolle animatieserie krijgt een extra dimensie. De firn wordt namelijk ook uitge bracht in 3D en dat belooft een extra spectaculair avontuur. Om het weer even in perspectief te plaatsen: de eerste film bracht zo'n 350.000 bioscoopbezoekers op de been. De tweede lokte bijna een miljoen mensen naar de bioscoop! Stemmen: Ray Romano, Denis Leary, John Leguizamo, Queen Latifah Regie: Carlos Saldanha Distributeur: Warner Bros./20th Century Fox Releasedatum: 1 juli 2009 De romantische komedie is het soort film waarin Sandra Bullock het beste op haar plaats lijkt te zijn. In haar nieuwe film The Proposal is dat niet anders. Bullock is een vervelende, door ambitie gedreven baas die haar assistent dwingt zich voor te doen als haar toekom stige echtgenoot omdat ze anders terug moet waar ze vandaan komt: Canada. Deze Andrew Paxton (Ryan Reynolds) past natuurlijk helemaal niet bij de door en door irritante Margaret Tate. Of toch wel? Dames en heren exploitanten bereid u zich maar vast voor op een volgende Ladies Night! Hoofdrollen: Sandra Bullock, Ryan Reynolds, Craig T. Nelson Regie: Anne Fletcher Distributeur: Walt Disney Studios Motion Pictures Releasedatum: 25 juni 2009

Holland Film Nieuws | 2009 | | pagina 6