Oscar voor Beste Huisvrouw E Game-rapport THE GAME Nooit eerder werd er zo massaal gereageerd opeen oproep. HFN Eindcijfer: 7 Huisvrouwen in de spotlights En weer verraste het team van Movie Unlimited hun vrouwelijke publiek in Almelo, Kampen en Zevenaar. Ditmaal rond de première van De ge lukkige huisvrouw. Door Riet Zegers We konden er niet omheen. Ook ditmaal won Movie Unlimited het van de andere inzendingen. Via speciale nieuwsbrieven, Hyvesbe- richten en andere uitingen werden familieleden en vrienden van alle huisvrouwen opgeroepen hun Beste Huisvrouw te nomineren voor deze prestigieuze award. De uitreiking in de drie steden vond plaats op de avond van de pre mière, 15 april. Men werd opge roepen een mail of brief te sturen met de nominatie plus uiteraard een motivatie. De Movie Unlimited bioscopen werden naar verluid werkelijk bedolven onder de inzendingen. Nooit eerder werd er zo massaal gereageerd op een oproep. De drie winnaressen ontvingen een prachtig cadeau pakket, gratis toegangsbewijzen voor alle Ladies Only Nights en uiteraard het felbegeerde beeldje. Reglement. The Game is een spel bedoeld om bioscoopmedewerkers in bewe ging te brengen om promotieactivi teiten te organiseren en daarmee kans te maken op de titel Beste Bioscoopteam van 2010. Stuur de promoties van afgelo pen periode voor elke editie van Holland Film naar thegame® hollandfilmnieuws.nl, voorzien van beeldmateriaal en een korte toelichting. Voor elke inzending krijgt men punten. In december wordt bekendgemaakt wie zich het Beste Bioscoopteam van 2010 mag noemen. Dat team wint een mooi prijzenpakket. Uiteraard gaat dit gepaard met een feestje. Doe dus mee aan The Game en stuur de inzendingen naar the- game@hollandfilmnieuws.nl Ingezonden promotie: Huisvrouwen in de spotlights rond de première van De gelukkige huisvrouw. Afkomstig van: Movie Unlimited Almelo, Kampen en Zevenaar. Creativiteit: 7 Juryrapport: 'Familie en vrienden kre gen eindelijk de kans hun speciale en favoriete huisvrouw te nomineren voor een felbegeerde Oscar.' Vernieuwe. Juryrapport: 'De huisvrouw in het zon netje zetten gebeurt niet zo vaak. Movie Unlimited greep deze kans met beide handen aan en vestigde zo de aandacht op deze bijzondere film.' Uitvoering: 7 Juryrapport: 'Volle zalen met vrouwen van wie de verwachtingen hoog ge spannen waren. Maar slechts een kon er winnen. Toch was het voor alle aan wezigen weer een heerlijke avond vol verrassingen.' Communicatie: Juryrapport: '20.000 leden ontvingen de nieuwsbrief, 7.000 leden lazen Hyvesberichten en de pers sprong na tuurlijk graag bij met de melding "de beste huisvrouw" te nomineren voor een Oscar.' 'Ik ben het zonnetje in hui' van Houten als Lea in De gelukkige huisvrouv

Holland Film Nieuws | 2010 | | pagina 24