TRAILERS HFN Jansen, Melody Klaver, Robert de Hoog Regie: Hanro Smitsman Genre: drama, thriller Distributie: Independent Films Release: najaar 2010 Shrek Forever After (3D) (ov, nl) Verhaal: Na drie films heeft Shrek al heel wat avon turen meegemaakt, maar nu is hij een brave familie vader geworden en dat vindt hij maar niks. Zodoende laat hij zich in met de slimme Repelsteeltje die hem een oor aannaait. Shrek komt terecht in een alterna tieve realiteit. Stemmen (ov): Mike Myers, Cameron Diaz, Antonio Banderas, Eddie Murphy, Julie Andrews, John Cleese Stemmen (nl): Peter Blok, Angela Schijf, Carlo Boszhard Regie: Mike Mitchell Genre: animatie Distributie: Universal Pictures International Release: 7 juli 2010 Unthinkable Verhaal: De dreigingen in de wereld lijken steeds gro ter te worden en overheden zijn bereid steeds verder te gaan om daar het hoofd aan te bieden. Als blijkt dat er drie kernwapens op het punt staan af te gaan in de VS, blijkt één man te weten waar ze zijn. Hoofdrollen: Samuel L. Jackson, Carrie-Anne Moss, Michael Sheen, Brandon Routh Regie: Gregor Jordan Genre: thriller Distributie: A-Film Entertainment Release: 8 juli 2010 Greenberg Verhaal: Ben Stiller laat zijn serieuzere kant zien als besluiteloze veertiger Roger Greenberg. Na een verblijf in een psychiatrisch ziekenhuis, verkast hij naar LA om op het huis van zijn broer te passen. Zodra hij Greenberg. Bene/ux Film Distributors. Shrek Forever After. Universal Pictures Interna tional. diens assistente ontmoet, is hij verkocht. Hoofdrollen: Ben Stiller, Greta Gerwig, Rhys Ifans, Jen- nifer Jason Leigh, Chris Messina, Juno Temple Regie: Noah Baumbach Genre: drama, komedie Distributie: Benelux Film Distributors Release: 8 juli 2010 Leap Year Verhaal: Volgens een oud Iers gebruik is 29 februari de dag dat een vrouw een man ten huwelijk kan vra gen. Een Amerikaanse dame die dat van plan is, komt in de problemen als ze door slecht weer in Dublin be landt. Gelukkig is daar een sympathieke kroegbaas... Hoofdrollen: Amy Adams, Matthew Goode Regie: Anand Tucker Genre: romantiek, komedie Distributie: Universal Pictures International Release: 8 juli 2010 Welt am Draht Verhaal: We gaan terug in de tijd voor de toekomstvi sie van Rainer Werner Fassbinder. Daarin komen we de supercomputer Simulacron tegen, die de werkelijk heid zo goed kan nabootsen dat men daarmee de toekomst zou kunnen voorspellen. Hoofdrollen: Klaus Lowitsch, Marscha Rabben Regie: Rainer Werner Fassbinder Genre: drama Distributie: EYE Film Instituut Release: 8 juli 2010 The Cood Heart Verhaal: De jonge dakloze Lucas ziet het niet meer zitten, probeert zelfmoord te plegen en belandt in het ziekenhuis. Daar leert hij de oude Jacques kennen, die al ettelijke hartaanvallen heeft gehad en op zoek is naar iemand die zijn kroeg kan overnemen. Hoofdrollen: Paul Dano, Brian Cox, Isild Ie Besco, Step- hanie Szostak, Damian Young Regie: Dagur Kari 'Life is wasted on people.' (Ben Stiller als Roger Greenberg in Greenberg)

Holland Film Nieuws | 2010 | | pagina 40