HFN TRAILERS Genre: drama Distributie: Wild Bunch Release: 8 juli 2010 El Ultimo Verano de la Boyita Verhaal: Jorgelina en haar vader brengen de zomer door op het Argentijnse platteland. Daar raakt zij be vriend met een teruggetrokken jongen die traint voor een paardenrace. Ze ontdekt dat hij een geheim heeft en doet er alles aan om uit te vinden wat dat is. Hoofdrollen: Guadalupe Alonso, Nicolas Treise, Mi- rella Pascual, Gabo Correa, Guillermo Pfenning Regie: Julia Solomonoff Genre: drama Distributie: Cinema Delicatessen Release: 15 juli 2010 De bonte brigade (nl) Verhaal: Brendan Fraser gaat verder met zijn kind vriendelijke filmreeks als vastgoedontwikkelaar die een heel bos wil platwalsen voor de bouw van een nieuwe woonwijk. Naast zijn zoon hebben ook de vele dieren daar absoluut geen trek in. Hoofdrollen: Bendan Fraser, Ricky Garcia, Brooke Shields, Matt Prokop, Ken Jeong Regie: Roger Kumble Genre: komedie Distributie: El Entertainment Release: 15 juli 2010 D/e Friseuse Verhaal: Kathi begint vol goede moed aan haar eerste werkdag als kapster, maar krijgt bij de salon te horen dat ze niet aan het juiste profiel voldoet. Als wraak besluit ze aan de overkant een eigen kapsalon te beginnen. Dat is alleen best lastig zonder geld of papieren. Hoofdrollen: Gabriela Maria Schmeide, Natascha Lawis- zus, Katharina Derr, Matthias Freihof, Christina GroBe Regie: Doris Dorrie El Ultimo Verano de la Boyita. Cinema Delica tessen. De bonte brigade (n/j. £J Enfertaimenf. Genre: drama, komedie Distributie: Paradiso Entertainment Release: 15 juli 2010 The Karate Kid [05] Verhaal: Het is tijd om een nieuwe generatie kennis te laten maken met het fenomeen van de karatejongen. Wederom krijgt een buitenbeentje het voor zijn kiezen als kinderen op school het op hem gemunt hebben. En wederom vindt hij wijze raad bij een onopvallende klusjesman. Ditmaal speelt het verhaal zich alleen af aan de andere kant van de wereld. Hoofdrollen: Jaden Smith, Jackie Chan, Taraji P. Hen- son, Tess Liu Regie: Harald Zwart Genre: familie, actie Distributie: Sony Pictures Release: 22 juli 2010 Alza la Testa Verhaal: Zijn zoon is alles voor de alleenstaande scheepsbouwer Mero, die hem klaar wil stomen voor een loopbaan als bokskampioen. Hun eenvoudige leventje komt op zijn kop te staan als de moeder van de jongen ineens weer voor de deur staat. Hoofdrollen: Sergio Castellito, Gabriele Campanelli, Duccio Camerini, Giorgio Colangeli Regie: Alessandro Angelini Genre: drama Distributie: Cinemien Release: 22 juli 2010 Marmaduke Verhaal: De grote Deense dog Marmaduke, in veel landen bekend als krantenstrip, maakt na een halve eeuw zijn filmdebuut. De hond verhuist met zijn baas jes naar Orange County en heeft de nodige moeite zich daar aan te passen. Zeker als hij verliefd wordt. Hoofdrollen: Judy Greer, William H. Macy, Lee Pace, David Waliams, Finley Jacobson Regie: Tom Dey I get it, you're Yoda and I am like a Jedi.' (Jaden Smith als Dre Parker in The Karate Kia)

Holland Film Nieuws | 2010 | | pagina 41