TRAILERS HFN Genre: familie, komedie Distributie: Warner Bros. 20th Century Fox Release: 22 juli 2010 Les Vacances de Monsieur Hu/of Verhaal: Alleskunner Tati maakte slechts een handvol films, maar het zijn stuk voor stuk juweeltjes. Zijn be kendste personage was meneer Hulot, die alles goed bedoelde maar overal onherroepelijk een puinhoop van maakte. Ook op vakantie is niets of niemand veilig. Hoofdrollen: Jacques Tati, Nathalie Pascaud, Miche- line Rolla, Raymond Carl, Lucien Frégis Regie: Jacques Tati Genre: komedie Distributie: EYE Film Instituut Release: 22 juli 2010 Cats Dogs 2 (3D) (nl) Verhaal: De eerste Cats Dogs is al bijna tien jaar oud, maar blijkbaar dachten de makers dat ze met de huidige filmtechniek de dieren nog beter aan het praten konden krijgen. Deze keer moeten de pluizige aartsvijanden de poten ineen slaan om de wereld te redden. Hoofdrollen: Neil Patrick Harris, Chris O'Donnell, James Marsden, Christina Applegate Regie: Brad Peyton Genre: familie Distributie: Warner Bros. Release: 28 juli 2010 Predators Verhaal: Ondanks twee Predator-fWms en Allen vs. Predator-producties, krijgen we nog steeds geen genoeg van die grote griezels. Zodoende kan de mensheid weer aan de slag om het gevaarte in de pan te hakken. Ze sturen er weer een groep stoer kanonnenvoer op af. Hoofdrollen: Danny Trejo, Adrien Brody, Topher Cats Dogs 2. Warner Bros. La Tète en Fri ctie. Cinéart. Grace, Laurence Fishburne, Alice Braga Regie: Nimrod Antal Genre: actie, avontuur Distributie: Warner Bros. 20th Century Fox Release: 29 juli 2010 The Last Airbender Verhaal: De vier elementen hebben ieder hun eigen rijk en leven in vrede met elkaar tot het vuur de andere drie de oorlog verklaart. Een jongen blijkt de enige te zijn die zowel aarde als vuur, water en lucht naar zijn hand kan zetten. Aan hem de taak de wereld te redden. Hoofdrollen: Dev Patel, Jackson Rathbone, Cliff Curtis, Nicola Peltz, Saychelle Gabriel, Noah Ringer Regie: M. Night Shyamalan Genre: actie, fantasy Distributie: Universal Pictures International Release: 29 juli 2010 Five Minutes of Heaven Verhaal: De omgekeerde wereld: wie de film eerder dit jaar heeft gemist op tv, kan hem nu inhalen in de bioscoop. Meer dan dertig jaar geleden schoot Alistair de broer van Joe dood. Ze staan op het punt om elkaar voor het eerst sinds die dag weer in de ogen te kijken. Hoofdrollen: Liam Neeson, James Nesbitt, Anamaria Marinca, Juliet Crawford Niamh Cusack Regie: Oliver Hirschbiegel Genre: drama Distributie: Benelux Film Distributors Release: 29 juli 2010 La Tète en Friche Verhaal: Germain leidt een rustig leventje met zijn vriendin. Hij is vrijwel analfabeet, woont in een caravan in de tuin van zijn moeder en telt graag duiven in het park. Daar ontmoet hij de belezen en bereisde dame Margueritte, die ook graag de vogels telt. Hoofdrollen: Gérard Depardieu, Gisèle Casadesus, 'Does this look like a team orientated group of individuals to you?' (Danny Trejo als Cuchillo in Predators)

Holland Film Nieuws | 2010 | | pagina 42