HFN TRAILERS Sophie Guillemin, Cbire Maurier, Jean-Francpis Stévenin Regie: Jean Becker Genre: drama Distributie: Cinéart Release: 29 juli 2010 The Sorcerer's Apprentice [01 Verhaal: Een moderne versie van het oude verhaal van de tovenaarsleerling. Een tovenaar moet de stad New York beschermen tegen zijn aartsvijand. Hij heeft daarbij hulp nodig en kiest een jongeman die daar helemaal geen zin in heeft. Hoofdrollen: Nicolas Cage, Monica Bellucci, Jay Baru- chel, Alfred Molina, Toby Kebbell Regie: Jon Turteltaub Genre: actie, avontuur Distributie: Walt Disney Studios Motion Pictures Release: 29 juli 2010 Brooklyn's Finest [05] Verhaal: We volgen drie afzonderlijke verhalen over drie verschillende politiemannen in New York gedu rende een bewogen week. Een agent die op het punt staat met pensioen te gaan, eentje die veel te lang undercover is, en een collega die steeds vaker over de grens gaat. Hoofdrollen: Richard Gere, Ethan Hawke, Wesley Snipes, Don Cheadle, Will Patton, Lili Taylor Regie: Antoine Fuqua Genre: actie, misdaad Distributie: Benelux Film Distributors Release: 29 juli 2010 Sammy's avonturen (3D) (ov, nl) Verhaal: Na zijn geboorte op een strand, kruipt de schildpad Sammy naar zee, wordt verliefd op Shelly en raakt haar ook weer kwijt. Tijdens de reis die alle zeeschildpadden afleggen, komt Sammy veel gevaren tegen, maar hij blijft hopen dat hij Shelly terugvindt. Stemmen (ov): Isabelle Fuhrman, Tim Curry, Melanie Griffith, Jenny McCarthy, Anthony Anderson Stemmen (nl): Levi van Kempen, Charlotte ten Brink, Robert ten Brink Regie: Ben Stassen Genre: animatie, familie Distributie: Universal Pictures International Release: 4 augustus 2010 Salt [03] Verhaal: ClA-agente Evelyn Salt krijgt de schrik van haar leven als een Russische overloper haar aanwijst als dubbelspion. Ze ziet maar een uitweg: vluchten. Daarbij komt haar training goed van pas, maar het zorgt er ook voor dat het wantrouwen bij haar (ex-) collega's groeit. Hoofdrollen: Angelina Jolie, Liev Schreiben Chiwetel Ejiofor, Zoe Lister Jones, Yara Shahidi Regie: Philip Noyce Genre: thriller Distributie: Sony Pictures Release: 5 augustus 2010 te Refuge [04] Verhaal: Mousse en Louis lijken alles te hebben: geld, schoonheid, jeugd en elkaar. Helaas hebben ze ook allebei een drugsverslaving die Louis fataal wordt. Als Mousse er ook nog achter komt dat ze zwanger is, vlucht ze naar een afgelegen huis op het platteland. Hoofdrollen: Isabelle Carré, Louis-Ronan Choisy, Melvil Poupaud, Pierre Louis-Calixte, Claire Vernet Regie: Francpis Ozon Genre: drama Distributie: Cinemien Release: 12 augustus 2010 La Contante de Tango Verhaal: Tangozangeres Helena krijgt met haar groep de kans om op te treden in een prestigieus theater in Buenos Aires. Haar carrière lijkt gelanceerd te zijn, maar haar wereld stort ineen wanneer haar grote liefde vertelt dat hij niet meer van haar houdt. Hoofdrollen: Oscar Ferrari, Eugenia Ramirez Miori Regie: Diego Martinez Vignatti Genre: drama Distributie: Cinéart Release: 12 augustus 2010 The Expendables [02] Verhaal: Sylvester Stallone heeft een heel blik collega- mannetjesputters opengetrokken om samen een groep actiehelden neer te zetten die vakkundig alles en iedereen met de grond gelijk maakt. Ze wagen hun leven niet voor het geld, maar voor de goede zaak. Hoofdrollen: Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Eric Roberts, Mickey Rourke Regie: Sylvester Stallone Genre: actie Distributie: Benelux Film Distributors Release: 19 augustus 2010 Eastern P/ays Verhaal: Tiener Georgi en zijn oudere broer ltso raken betrokken bij een racistische aanslag. Georgi is lid van een neonazi groep en is een van de aanvallers, ltso is getuige en verleent hulp aan de aangevallen Turkse familie. Hij wordt verliefd op het meisje dat hij redt. Hoofdrollen: Christov Christo, Ovanes Terosian, Saadet Isil Aksoy, Nikolina Yanch, Velislav Pavlov Regie: Kamen Kalev Genre: drama Distributie: Amstelfilm Release: 19 augustus 2010 'You know it's nof easy be/ng your friend.' (Jason Sfaffiam als Lee Cririsfmas in The Expendables)

Holland Film Nieuws | 2010 | | pagina 43