m Cast Colofon HFN CAST/COLOFON Benoe mingen, verhui zingen en andere zaken. Richard van der Veen Richard van der Veen is 3 mei jongstleden begonnen als marketing- en promotiemedewerker bij Benelux Film Dis- tributors. Richard studeerde eerst Communicatieweten schap aan de Universiteit van Amsterdam en was part time werkzaam bij de Free Record Shop in Amsterdam. Klaas de Jager Dijan den Hartog Eline de Boer Sinds 1 juni is Klaas de Jager werkzaam bij Independent Films als salesmanager. De Jager was eerder zes jaar werkzaam als senior account manager movie enter tainment bij de Sky Radio Group. Dijan den Hartog is bij Independent Films aangesteld als nieuwe personal assistent (pa) van directrice Rachel van Bommel. Dijan werkte eerder bij televisieproducenten Blazhofski en IDTV Eline de Boer heeft de overstap gemaakt naar publiciteit en is sinds 1 mei de pers- en publiciteitscoördinator bij Independent Films. Jeffrey de Graaff Marketingmanager Jeffrey de Graaff heeft afgelopen maand afscheid genomen bij Bridge Entertainment. Het is niet bekend wie hem gaat vervangen. Stephanie Biesheuvel Op 1 mei is Stephanie Biesheuvel gestart bij Sony Pictu- res Releasing Holland als marketingassistent. Stephanie begon in 2006 als redacteur bij Shownieuws. Daarna heeft zij drie jaar gewerkt als redacteur/verslaggever voor het programma De 25. Stef Borsten Na ruim dertig jaar bij de bioscoop te hebben gewerkt, heeft Stef Borsten 31 maart afscheid genomen van zijn collega's in CineCity in Vlissingen. Stef geniet inmiddels van zijn welverdiende pensioen. Hij begon zijn filmloop- baan op 31 maart 1980 als leerling-operateur in het toenmalige City Theater in Middelburg. Robbert Frasa Robbert Frasa is niet langer de leidinggevend mana ger bij CineStar en Cineast in Enschede. Wie hem gaat vervangen is nog niet bekend. Dat geldt ook voor het nieuws wat Robbert Frasa zelf gaat doen. Thomas Fransman 1 juni jongstleden is Thomas Fransman aan de slag ge gaan bij boekingsbedrijf ABC. Janneke Staarink Janneke Staarink is per 13 juli 2010 benoemd tot zake lijk directeur van het International Film Festival Rotterdam. Staarink, voorheen algemeen directeur van het Oerol Festival, volgt Patrick van Mil op die is gestart als zakelijk directeur van het Stedelijk Museum in Amsterdam. Naast algemeen en artistiek directeur Rutger Wolfson neemt Janneke Staarink de dagelijkse leiding van het IFFR op zich. Hans Dijkstal Zondag 9 mei is voormalig WD-voorman Hans Dijkstal overleden. Van maart 2003 tot juli 2007 was Dijkstal voorzitter van het Nederlands Fonds voor de Film. Hans Dijkstal was al enige tijd ziek. Hij is 67 jaar geworden. Rectificatie In de vorige HFN maakten we melding van het vertrek van Engel Veld en de komst van Jorien Scholtens. Er stond abusievelijk echter niet bij dat het om de Stichting Filmonderzoek ging. Uitgever Stichting Holland Film Land Hoofdredacteur Jeroen Huijsdens Eindredacteuren Riet Zegers en Jeroen Huijsdens Bladcoördinator Riet Zegers Redacteuren Lucia Alleman, Romy van Krieken, Anneke Arentsen, llona van Genderen Stort, Robbert Blokland, Frank de Neeve, Jan van Houten, Dimitri Lahaut, Hidde Manus'rwa, Dirk de Lille (columnist) Illustrator Berend Jan Kompanje Beeldredactie, art direction en vormgeving image. Tanja van Rooden E-mail: tanja@hollandfilmnieuws.nl Advertenties Riet Zegers Redactieadres Van Eeghenstraat 34 1071 GH AMSTERDAM Telefoon: 020-6793843 E-mail: info@hollandfilmnieuws.nl Drukwerk Van Noort Printing BV Holland Film Nieuws is een uitgave van de Stichting Holland Film Land. Het magazine wordt op basis van confrolled circulation zes keer per jaar gratis verspreid onder de me dewerkers van de leden van de Nederlandse Vereniging van Bioscoopexploitanten (NVB). Overige geïnteresseerden kunnen een abon nement aanvragen. Dit kost 35 euro (exclusief BTW) per jaargang. Abonnementen zijn aan te vragen via 0206793843. Niets uit deze uitgave mag worden overgenomen zonder bronvermelding en uitdrukkelijke goedkeuring van de uitgever. Aan artikelen en/ of uitspraken kunnen geen rechten worden ontleend. Vrienden van Holland Film Nieuws Holland Film Nieuws kan worden uitgegeven dankzij een bijdrage van de hoofdsponsor, de Nederlandse Vereniging van Bioscoopex ploitanten (NVB). Voorts dankt Holland Film Nieuws haar voortbestaan aan loyale adver teerders die wij kortweg de vrienden van Hol land Film Nieuws noemen. Het zijn: De Nederlandse Vereniging van Bioscoopex ploitanten (hoofdsponsor), Action Freight, Acti- onsign, Alcons Audio, Benelux Film Distributors, Cinéart Nederland BV, CineFox, Coca-Cola Enterprises Nederland BV, Compeso GmbH, digital darwin, EYE Film Instituut Nederland, Fox Media, FTT Filmtronics BV, Huizenga Group, Independent Films, Jean Mineur Mediavision, Jimmy Products, KTS/ReBiTicks Software BV, Nedcipro BV, Paradiso Entertainment, Rosbeek Techniek, Stichting Filmtransport NVF/Filmcen- trale, Universal Pictures International (Nether- lands) BV, Walt Disney Studios Mofion Pictures (Netherlands), Warner Bros. Pictures Internatio nal Holland. HFN kan worden verstuurd dankzij de Neder landse Vereniging van filmverhuurders (NVF) en Gofilex. 16e jaargang nummer 94 juni 2010 Holland Film Nieuws, het magazine voor het film- en bioscoopbedrijf 'l'm unemployed.' (Jeff Bridges als The Dude in The Big Lebowks!)

Holland Film Nieuws | 2010 | | pagina 45