Despicable Me Verschrikke lijke ikke en de rest kan stikke Eat Pray Love Knight Day EXPO TEASERS Films waar over wordt gepraat tijdens Cinema Expo Waren het in Madagascar de pinguïns die toch een beetje de show stalen, in Despicable Me - of zoals de Nederlandse versie heet Verschrikkelijke ikke en de rest kan stikke - beloven de minions voor de lach te zorgen. De wat merkwaardig, maar grappig ogende minions vormen het werkleger van slechterik Gru die snode plannen heeft om de maan te stelen. Aanvankelijk lijkt alleen zijn grootste rivaal Vector roet in het eten te kun nen gooien. Totdat de drie weesmeisjes Margo, Edith en Agnes op zijn pad komen en Gru's wereld op z'n kop zetten. Stemmen (ov): Steve Carrell, Russell Brand, Julie An drews, Jason Segel Stemmen (nl): Jon van Eerd, Eddy Zoëy, Javier Guzman, Patricia Paay Regisseur: Pierre Coffin Chris Renaud Distributeur: Universal Pictures International Releasedatum: 13 oktober 2010 De verfilming van het veelgelezen boek van Elizabeth Gilbert Eat Pray Love belooft een bioscoophit van jewelste te worden. In deze film van regisseur Ryan Murphy is Julia Roberts een vrouw van middelbare leeftijd die de wereld rondreist omdat ze een beetje in de knoop zit met zichzelf. De reis brengt haar naar Ita lië (eten), India (meditatie) en Bali (liefde). Voldoende ingrediënten om de voorbereidingen voor de Ladies Night-voorstellingen nu al te gaan treffen. Het vinden van lokale promotiepartners die de Ladies Night kun nen opfleuren - de lokale traiteur, het reisbureau en de yogaschool - moet ook niet al te moeilijk zijn. De trailer says it all! Hoofdrollen: Julia Roberts, James Franco, Richard Jenkins, Viola Davis, Billy Crudup, Javier Bardem Regisseur: Ryan Murphy Distributeur: Sony Pictures Releasing Releasedatum: 7 oktober 2010 Het valt eigenlijk niet te ontkennen dat Knight Day als formulefilm veel overeenkomsten vertoont met de in 2005 uitgebrachte actiefilm Mr. Mrs. Smith. Twee toonaangevende en smaakvolle Hollywoodsterren in een onvervalst actiespektakel met een flinke dosis hu mor en hier en daar een lekkere oneliner. De Angelina Jolie - Brad Pitt-film deed vijfjaar geleden een kleine 550.000 bezoekers richting de bioscoop rennen. Alles wijst erop dat dat aantal ook zonder enige twijfel bin nen handbereik ligt van Knight Day, de film die lange tijd schuilging achter de titel Wichita. Hoofdrollen: Tom Cruise, Cameron Diaz Regisseur: James Mangold Distributeur: 20th Century Fox Releasedatum: 15 juli 2010 jsed to have this appetite for my life, and it is just gone.' (Julia Roberts als Elizabeth Gilbert in Eat Pray Love)

Holland Film Nieuws | 2010 | | pagina 7