Middle Men El Secreto De Sus Ojos Wall Street: Money Never Sleeps TEASERS Films om de komende maanden in de gaten te houden. El Secreto De Sus Ojos was een van de films waar mee Oorlogswinter de strijd moest aangaan om een Oscarnominatie in de wacht te slepen. Het was ook een van de films waarvan van meet af aan al duidelijk was dat hij tot de laatste vijf zou behoren. Inmiddels weten we dat de film dit jaar de Oscar heeft gewonnen voor Beste Niet Engelstalige Film. In deze Argentijnse productie speelt Ricardo Darin de rol van Benjamin Espósito, een gepensioneerde officier van justitie die achtervolgd wordt door een onopgeloste moordzaak uit 1974. Hij besluit er een boek over te schrijven, met alle gevolgen van dien. Hoofdrollen: Ricardo Darin, Soledad Villamil, Pablo Rago, Javier Godino, Guillermo Francella Regisseur: Juan José Campanella Distributeur: Wild Bunch Distribution Releasedatum: 26 augustus 2010 Het is drieëntwintig jaar geleden dat Oliver Stone de fi nanciële wereld - en met name de bende gewetenloze bankiers - een pets in het gezicht gaf. Met oneliners als 'greed is good' en 'lunch is for whimps' wist hij de cultuur treffend te verwoorden in een film waarmee hij het wanstaltige gedrag van de beurshandelaren aan de kaak stelde. Maar dat de boel alleen maar rotter is geworden illustreert hoofdpersoon Gordon Gekko in het vervolg met de nu al beroemde oneliner: 'Some- one reminded me I once said "Greed is good". Now it seems it's legal.' Oliver Stone had geen beter moment kunnen kiezen om met een vervolg op de proppen te komen. Hoofdrollen: Michael Douglas, Shia LaBeouf Regisseur: Oliver Stone Distributeur: 20th Century Fox Releasedatum: 23 september 2010 Boogie Nights meets Goodfellas, schreef Variety al over Middle Men, een film die het verhaal uit de doeken doet hoe drie mannen halverwege de jaren negentig bakken met geld verdienden aan het opko mende Internet. Luke Wilson speelt Jack Harris een zakenman die Wayne Beering en Buck Dolby ontmoet. Deze doorgedraaide kerels hebben een manier gevon den om porno te kunnen verkopen via het Internet. Ze hebben Jacks hulp nodig om de zakelijke kantjes van hun avontuur in goede banen te leiden. Terwijl het geld binnenstroomt, stapelen de problemen zich op. Hoofdrollen: Giovanni Ribisi, Luke Wilson, James Caan, Kevin Pollak Regisseur: George Gallo Distributeur: Universal Pictures International Releasedatum: 30 september 2010 'Let's focus on why we're here.' (Luke Wilson als Jack Harris in Middle Men)

Holland Film Nieuws | 2010 | | pagina 9