HFN eh Distributie: Amstelfilm Release: 31 maart 2011 Hall Pass Verhaal: De broertjes Farrelly zijn terug met een nieuwe dosis meligheid. Een man krijgt van zijn vrouw toestem ming om een slippertje te maken. Zijn beste vriend doet graag mee en ze hebben de grootste lol, totdat blijkt dat hun vrouwen hun voorbeeld volgen. Hoofdrollen: Owen Wilson, Christina Applegate, Jason Sudeikis, Richard Jenkins, Alyssa Milano Regie: Bobby Farrelly, Peter Farrelly Genre: komedie Distributie: Warner Bros. Release: 31 maart 2011 [02] Verhaal: Na een groot verlies heeft een echtpaar de grootste moeite om de draad van het leven weer op te pakken. Ze verwerken hun verdriet ieder op hun eigen manier. Zij praat er voorzichtig met haar moeder over en hij denkt troost te vinden bij een andere vrouw. Hoofdrollen: Nicole Kidman, Aaron Eckhart, Dianne Wiest, Tammy Blanchard, Sandra Oh Regie: John Cameron Mitchell Genre: drama Distributie: Benelux Film Distributors Release: 7 april 2011 In a fieffer Warló Verhaal: Anton beweegt zich tussen twee compleet verschillende werelden: het idyllische dorpje in Dene marken waar hij woont en het Afrikaanse vluchtelingen kamp waar hij werkt als arts. Hij en zijn vrouw hebben twee jonge zonen, maar zijn uit elkaar. Hoofdrollen: Trine Dyrholm, Ulrich Thomsen, Mikael Persbrandt, Markus Rygaard, William Johnk Nielsen Regie: Susanne Bier Genre: drama Distributie: Cinéart Release: 7 april 2011 [03] Verhaal: Maarten en zijn zus Molly begeven zich allebei op het hobbelige pad van de liefde. Maarten verliest zich in een onbereikbare man en Molly twijfelt wie van haar twee aanbidders de ware is. Dan slaat het noodlot toe en blijkt Molly ernstig ziek te zijn. Hoofdrollen: Paul de Leeuw, Karina Smulders, Lineke Rijxman, Christopher Parren Regie: Job Gosschalk Genre: komedie, romantiek, drama Distributie: Independent Films Release: 14 april 2011 Mr, Nice Verhaal: Verfilming van de gelijknamige bestseller over het leven van Howard Marks, een Britse drugssmokke laar in de jaren tachtig. Zijn creatieve manier om drugs te smokkelen zorgde ervoor dat hij een geweldloos imperium over de hele wereld wist op te bouwen. Hoofdrollen: Rhys Ifans, Chloë Sevigny, David Thewlis, Crispin Glover, Andrew Tiernan Regie: Bernard Rosé Genre: drama, komedie Distributie: Paradiso Entertainment Release: 14 april 2011 [05] Verhaal: Inmiddels zijn The Jonas Brothers al weer te oud geworden en Miley Cyrus te ruig. Vandaag de dag gaan de kids uit hun dak bij de jonge muzikale super ster Justin Bieber. Net als zijn voorgangers krijgt hij dus zijn eigen film in de vorm van een concertregistratie. Hoofdrollen: Justin Bieber, Miley Cyrus, Jaden Smith, Shawn Stockman, Wanya Morris, Nathan Morris Regie: Jon Chu Genre: muziek Distributie: Universal Pictures International Release: 31 maart 2011 [04] Verhaal: Nadat zijn ouders zijn gestorven tijdens de Grote Depressie, stopt Jacob met zijn studie geneeskun de en wordt de dierenarts bij een tweederangs circus. Hij raakt behoorlijk gecharmeerd van paardrijdster Marlena, die helaas getrouwd is met de dompteur. Hoofdrollen: Reese Witherspoon, Robert Pattinson, James Frain, Hal Holbrook, Christoph Waltz Regie: Francis Lawrence Genre: drama Distributie: Warner Bros./ 20th Century Fox Release: 14 april 2011 Beyond Verhaal: Noomi Rapace duikt na haar Millennium- doorbraak weer de diepte in met het regiedebuut van actrice Pernilla August [Best Intentions). Leena krijgt te horen dat haar moeder op sterven ligt en keert na jaren terug om haar verleden eindelijk onder ogen te zien. Hoofdrollen: Noomi Rapace, Ola Rapace, Tehilla Blad, Ville Virtanen, Outi Maenpaa Regie: Pernilla August Genre: drama Distributie: Benelux Film Distributors Release: 21 april 2011 [01] Verhaal: Nadat zijn vriendjes Teigetje en Knorretje hun eigen films hebben gehad, verschijnt na 35 jaar weer een avontuur van Winnie de Poeh in de bioscoop. Uil 'Ladies and gentlemen, welkome to the most spectacular show on earth!' (Christoph Waltz in Water for Elephants)

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 34