And the winner is... %3f HFN Uitslag 2011 THE GAME Bekendmaking Beste Bioscoopteam 2011 De keuze was niet heel moeilijk dit jaar. Een aanblijvende stroom van acties maakte dat de reis dit jaar weer richting Hoogeveen ging. Het team van Luxor plaatste zich ook nu weer in de spotlight met een grote variëteit aan in het oog springende acties. Kortom: ook dit jaar kon den we onmoge lijk om het team van Luxor Hoogeveen heen. Door Riet Zegers Half Hoogeveen op de been, dansend op de muziek van Pirates 4; samen met de Hoogeveense voetbalclub HZW4 proberen Swift Boys te tackelen in All Stars 2: Old Stars; de New Kids aanbieden de Nederlandsche Bank in Hoogeveen op te blazen voor hun film New Kids Nitro; een zaal vol mannen, genietend van Gooische vrouwen, het is nog maar een kleine opsom ming van wat het Hoogeveense publiek aan activiteiten en wilde plannen voorgeschoteld kreeg in de loop van het jaar. En daar zijn dan de plannen voor de kerstfilms nog niet eens bij. Kortom: ook dit jaar konden we onmogelijk om het team van Luxor heen. Begin november werd het dus een reisje Hoogeveen met de Oor konde Beste Bioscoopteam 2011 een doos vol filmcadeau's en het Gouden Filmblik. Wij willen op deze plek speciaal Jean Mineur Mediavision bedan ken die deze prijs sponsorde en in de persoon van Jos Lakeman ook overhandigde. Ook dank aan Paul Huis in 't Veld van Gofilex die het maakproces realiseerde en tenslot te veel dank aan Universal Pictures International, Dutch FilmWorks en Lumière die ervoor zorgden dat we met een doos afgeladen met filmcadeau's af konden reizen naar Hoogeveen. Het Beste Bios coopteam 207). Foto Alleen Kleine. The Game is een spel bedoeld om bioscoopmedewerkers in beweging te brengen promotieactiviteiten te organiseren en daarmee de titel Beste Bioscoopteam van het jaar in de wacht te slepen. Voor elke inzen ding krijgt men punten. De bedoeling is dat men voor de deadline van elk nummer van HFN (te lezen op www. hollandfilmnieuws.nl) de acties van die periode inzendt. Na alle punten te hebben opgeteld hebben we ook dit jaar weer een top drie van actieve bioscoopteams kun nen samenstellen. 1Luxor Hoogeveen 2. Movie Unlimited in Kampen, Almelo en Zevenaar. 3. CineMagnus Schagen. Nieuwkomers waren er ook weer dit jaar, bedankt voor jullie inzending en laat jullie niet ontmoedigen. Je doet je publiek een groot plezier met in het oog lopende acties. Het hoeft echt niet heel veel te kosten om men sen te laten weten wat er zich in je theater afspeelt. Betrek ze erbij, het wordt gewaardeerd. En blijf ons op de hoogte houden. Succes! 'We have a winner!' (De gevangenen in The Shawshank Redemption)

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 29