34 Excelsior Film, Den Haag; Filmverhuurkantoor Het Oosten, Rotterdam; terwijl om diverse redenen afvielen de navolgende tien firma's; Exclusief film, Amsterdam; Minervafilm, Amsterdam; Unitasfilm, Amsterdam. Trio Film, Den Haag; M. Pichert, National Films, Den Haag; Nederlandsche Bioscoop Trust, Den Haag; R, Minden, Amsterdam; City Film, Den Haag; Melior, Roosendaal; Lucifer Film, Amsterdam; zoodat op 31 December 1925 onze afdeeling een ledental van 39 firma's telde. Onder dit aantal bevinden zich de firma's: Haghe Film, Den Haag; Mercurius, Amsterdam; waarvan wij zelden of nimmer iets hoorden, die hunne contributie niet betaalden, (de firma Haghe Film is zelfs haar contributie over 1923 nog schuldig), doch krachtens hun lidmaatschap van den Nederlandschen Bioscoop Bond automatisch lid van onze afdeeling zijn. 3. Bestuur, Wegens bedanken van de Heeren A. van Dijk en A. de Jong, resp. als Voorzitter en Vice-Voorzitter, onderging het Bestuur eenige wijziging, en werd op de Buitengewone Ledenvergadering van 5 Augustus 1925 als volgt samengesteld, de Heeren: Ch. van Biene, Voorzitter; B. D. Ochse, Vice-Voorzitter; J. L. Paerl, Secretaris; P. Vermeer, Penningmeester; E. Cohen Barnstijn, Commissaris. Conform art. 10 van ons Reglement treden jaarlijks 1/3 der in functie zijnde Bestuursleden af, Volgens rooster zijn daartoe thans aan de beurt de Voorzitter, de Heer van Biene en de Vice-Voorzitter, de Heer Ochse. Krachtens art. 16 der Statuten van den Nederlandschen Bioscoop-Bond hebben van onze afdeeling zitting in het Hoofd bestuur de Heeren P. Vermeer en A. van Dijk. Overeenkomstig art. 41 der statuten voornoemd moeten van onze afdeeling drie leden worden voorgedragen voor een even- tueele benoeming als lid der Commissie van Geschillen. Als

Jaarverslagen | 1925 | | pagina 36