overeenkomstig art. 41 der Statuten van den Nederlandschen Bioscoop Bond moeten van onze Afdeeling drie leden worden voor- qedragen voor de Commissie van Geschillen. 42 Bestuur. Op de Algemeene Ledenvergadering van onze Afdeeling d.d. 9 Februari 1927, werd als Secretaris herkozen de heer J. L. Faerl, terwijl als Commissaris gekozen werd de heer F. Schuiten in plaats van den heer E. Cohen Barnstijn. Het Bestuur der Afdeeling bestaat dus thans uit de volgende Heeren: Ch. van Biene, Voorzitter. B. D. Ochse, Vice-Voorzitter. J. L. Paerl, Secretaris. P. Vermeer, Penningmeester. F. Schuiten, Commissaris. Conform art. 10 van ons Huishoudelijk Reglement treden jaarlijks Vs der in functie zijnde Bestuursleden af. Volgens rooster zijn thans aan de beurt van aftreden de heeren Ch van Biene, Voorzitter en P. Vermeer, Penningmeester. Krachtens art. 16 der Statuten van den Nederlandschen Bioscoop- Bond heeft onze Afdeeling recht op twee vertegenwoordigers m het Hoofdbestuur en is onze Afdeeling in het Hoofdbestuur ver tegenwoordigd door de heeren Ch, van Biene en E. Cohen Momenteel is onze Afdeeling in dit college vertegenwoordigd door de Heeren P. R. van Duinen, S. Croeze en F. L. D Strengholt. Tot slot meenen wij een woord van hartelijken dank te moeten brengen aan de Heeren E. Cohen Barnstijn en H. Gerschtanowitz, voor al het vele en soms zeer moeilijke werk, in het belang van onze Afdeeling verricht. De Heer E. Cohen Barnstijn is jaren lang Bestuurslid van onze Afdeeling geweest, ontbrak op geen enkele vergadering en behoort ongetwijfeld tot de beste leden onzer Afdeeling. De door hem ver strekte adviezen zijn vaak van grootc waarde voor onze Afdeeling gc>weest. Door de opheffing van het filmverhuurkantoor Tuschinski, nam de Heer Gerschtanowitz ontman als lid van de „Commissie van Geschillen". Ook hij heeft onze Afdeeling zeer groote diensten bewezen. L. PAERL, Secretaris. Amsterdam, Februari 1928.

Jaarverslagen | 1927 | | pagina 43