De leden-filmverhuurders, die deel uitmaken van de „Commissie van Geschillen" waren evenals in het voorafgaand jaar de heeren J. S. Croeze, R. Kahn en F. L. D. Strengholt. Ook de Kascommissie onderging het afgeloopen jaar geen wij ziging en was samengesteld uit de heeren E. de Hoop Azn., Voor zitter, J. S. Croeze en R. Kahn, leden. Gedurende het afgeloopen jaar vonden verschillende vergade ringen plaats ter bespreking van de belangen van het bedrijf en der afdeeling, te specificeeren als volgt: Acht Bestuursvergaderingen t.w. op 30 Januari, 4 Februari, 15 Maart, 10 Mei, 23 Juli, 3 Augustus, 6 Augustus en 30 Augustus: zeven gecombineerde vergaderingen met het Hoofdbestuur en wel op 18 Maart, 10 Juni. 22 Juli, 16 September, 15 October, 19 October en 11 November; vier gecombineerde vergaderingen met het Hoofdbestuur en de Afdelingsbesturen t.w. op 29 Juli, 2 Augustus, 2 September en 25 October; een vergadering met het Bestuur der afdeeling Amsterdam op 20 Juni 1929; en zes Algemeene Ledenvergaderingen en wel op 11 Januari, 15 Februari. 23 Maart, 2 April, 18 Mei en 3 Augustus. Tot slot meenen wij een woord van hartelijken dank te moeten brengen aan de heeren B. D. Ochse en E. Cohen Barnstijn. De heer Ochse is jaren lang Bestuurslid van onze Afdeeling ge weest, ontbrak op geen enkele vergadering en werd buitendien steeds bereid gevonden tijd beschikbaar te stellen, wanneer het de belangen van de Afdeeling gold. Zijn medewerking is van groote waarde voor onze Afdeeling ge weest; hij behoort dan ook ongetwijfeld tot onze beste leden. Door opheffing van de Hapfilm te den Haag nam de heer E. Cohen Barnstijn ontslag als lid-filmverhuurder in het Hoofdbestuur. Ook hij droeg onze Afdeeling steeds een warm hart toe en heeft haar groote diensten bewezen. Amsterdam, Februari 1930. J. L. PAERL, Secretaris. 120

Jaarverslagen | 1929 | | pagina 114