Bestuurs- en Ledenvergaderingen. De Bestuurs- en Ledenvergaderingen der Afdeeiing kenmerkten zich steeds door een opgewekten geest en gaven blijk van een groot vertrouwen, dat tusschen Bestuur en Leden bestond. Er werden dertien Bestuurs- en acht Ledenvergaderingen ge houden, terwijl vier conferenties plaats hadden met het Hoofdbe stuur en een conferentie met het Bestuur der Afdeeiing Amsterdam. Bestuur. In de algemeene Ledenvergadering van 8 April moest wegens be danken van het zittend Bestuur een geheel nieuw Bestuurscollege gekozen worden. Van het zittend Bestuur stelden zich niet herkiesbaar: de heeren B. D. Ochse, J. L. Paerl en J. S. Croeze, terwijl de heeren F. Schui ten en R. Kahn zich bereid verklaarden een nieuwe benoeming te aanvaarden. In de plaats der drie eerstgenoemde heeren werden gekozen de heeren Ch. van Biene, als Voorzitter, A. H. Boekraad als Secretaris en H. Hemmes als Penningmeester. De heeren Kahn en Schuiten kregen wederom het vertrouwen der leden en werden respectievelijk tot Onder-voorzitter en Com missaris gekozen. In dit jaarverslag past het den afgetreden functionarissen een oprecht woord van dank te brengen. Hun besluit tot aftreden namen zij in de meening, daarmede het belang der Bedrij f saf deeling te dienen, eerlijk en oprecht, zooals zij zich ook aan de vervulling hunner bestuurstaak hadden gegeven. Bijzondere dank mag en moet gebracht worden aan den afge- treden Secretaris, den heer J. L. Paerl, die vanaf de oprichting onzer Bedrijfsafdeeling op voortreffelijke wijze het Secretariaat ver vulde. Voor den arbeid, voor den tijd, voor de toewijding aan onze Afdeeiing, aan de behartiging der belangen harer leden gegeven, zij hem hier gaarne openlijk en hartelijk dank gebracht. Vertegenwoordiging Hoofdbestuur, Na zijn aftreden als Voorzitter onzer Afdeeiing, stelde de heer Ochse zijn plaats als onder-voorzitter van den Nederlandschen Bioscoop-Bond ter beschikking der leden. 1) Er moge aan herinnerd worden, dat in de eerste jaren van het bestaan der Bedrijfsafdeeling wijlen de heer Franke secretaris was. (Adm. N.B.B.). 68

Jaarverslagen | 1931 | | pagina 63