Afdeeling „Het Westen' JAARVERSLAG OVER 1937 In het jaarverslag over het kalenderjaar 1936 is zeer ernstig geklaagd over de geringe belangstelling van het overgroote deel der leden voor het werk onzer afdeeling. Ook in 1937 is het bijwonen der ledenvergaderingen zeer gering geweest. Er zijn drie ledenvergaderingen gehouden, in Maart, Sep tember en December. Bovendien had er op 10 Juni een excursie plaats naar N.V. Philips, Eindhoven, afdeeling Projectie-apparaten e.d. Aan deze excursie namen deel 23 personen. Aan de Directie van N.V. Philips betuigen wij nogmaals onzen hartelijken dank voor het vertoonen van vele, voor ons hoogst interessante objecten en voor de wijze, waarop zij ons ontvangen heeft. Onze Voorzitter, die op geen enkele vergadering zooveel leden aanwezig zag, heeft deze gelegenheid benut, de agenda van de eerstvolgende algemeene ledenvergadering te bespreken. De vergadering van 12 Maart de jaarlijksche algemeene leden vergadering! kon niet plaats hebben, aangezien er buiten het Bestuur geen leden waren verschenen. Deze vergadering is op nieuw uitgeschreven tegen 18 Maart, te houden in „Atlanta" te Rotterdam. Teneinde het bezoek te animeeren, werd in de convo catie medegedeeld, dat den aanwezigen een lunch zou worden aangeboden. Met het Bestuur mede, waren toen 10 leden aanwezig. Op de agenda van 12, resp. 18 Maart, stond onder meer als punt van behandeling: Opheffing der afdeeling. Bij de bespreking van dit agendapunt is opgemerkt, dat zij, die het meest ontevreden zijn, niet op de ledenvergadering komen, maar op de algemeene ledenvergadering van den Nederlandschen Bioscoop-Bond stem men tegen de voorstellen der afdeeling. Er werd nog gedacht aan vergaderen te Amsterdam vóór of na de filmbeurs, maar dit zou bezwaarlijk zijn voor hen, die ver weg wonen en ook voor onze afgevaardigden naar den Afdeelingsraad, die menigmaal op Maan dag vergadert. In de vergadering van 15 September is door het afdelingsbestuur, hetwelk hieromtrent advies gevraagd had bij 147

Jaarverslagen | 1937 | | pagina 146