raad en Ledenraad en van de Commissie van Rap porteurs, de heer J. Abeln lid van de Sociale Commissie en ondergetekende van de Afdelingsraad en de Commissie van Geschillen. Op geruisloze wijze traden de heren J. Oosten en R. tho Rokholt toe als leden van de Bond en van onze Afdeling en namen onder toeziend oog van de heer J. J. Abeln, de exploitatie van de „Cine ma Hollandia" te Dokkum op zich, na dit theater grondig te hebhen gerestaureerd. Zeer onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van twee leden onzer Afdeling, namelijk de heren F. Groen, directeur van de Schouwburg Bioscoop te Heerenveen en D. J. Schouten, exploitant van de bioscoop Tolhuis te Joure. Laatstgenoemde nam practisch geen deel aan ons verenigingsleven en ook de heer Groen zagen wij helaas niet dikwijls in ons midden. Hij maakte deel uit van de Commissie ter voorbereiding van de herdenking van het 20-jarig bestaan onzer Afdeling, bij welke gelegenheid wij hem hebben leren kennen als een joviaal en prettig collega. Beiden rusten zij in vrede. Helaas is de belangstelling van onze leden voor de bijeenkomsten in „Frigge" iets verminderd; weliswaar heerste er in onze vergaderingen nog dezelfde pret tige sfeer en ook waren de trade-shows zeer geani meerd, doch het aantal leden, dat na afloop als van ouds bij elkaar bleef, is dunkt mij wat kleiner ge worden. Ik hoop van harte, dat in het komende jaar dezelfde goede geest, die immer in onze Afdeling heeft ge heerst, behouden mag blijven en dat wij met onver- flauwde animo zullen mogen voortwerken in het be lang van onze bedrijven, van onze Afdeling en van onze Bond. Groningen, 3 Maart 1955 H. J. DE VRIES, Secretaris. 89

Jaarverslagen | 1954 | | pagina 88