Zij, die heengingen 59 Wij gedenken met eerbied de bedrijfsgenoten die ons in 1959 ontvielen. Op 7 Januari: D. J. Werner, mede-directeur van de N.V. Royal Film te Amsterdam; op 9 Februari: D. Falkenburg, exploitant van enige bioscopen te Amsterdam, Didam, Elten en Lobith; op 18 Februari: J. Schenk, firmant van de Firma Schenk Boon, exploitante van het Royal Theater te Schagen; op 11 April: Mej. E. C. de Haan, firmante van de Firma Ervan van de Wed. T. de Haan- Luyt, exploitante van de Cinema De Haan te Wieringen; op 2 Mei: Mevr. H. Oenen-Bergers, exploi tante van de Centrum Bioscoop te Zaandijk; op 8 Mei: Mr. K. Blom, commissaris van de N.V. Mij. Tuschinski, haar dochter- en zuster maatschappijen en bestuurder van de met haar gelieerde filmverhuurkantoren op 29 Mei: W. Kossen, exploitant van de Apollo Bioscoop te Anna Paulowna; op 19 Juli: G. Fopma, exploitant van het Victoria Theater te Alkmaar; op 28 October: Mr. H. Wilton, directeur van de Maatschappij tot Exploitatie van het City Theater te 's-Gravenhage N.V., gedelegeerd commissaris van de N.V. City Film, en de N.V. Royal Film, alsmede gedelegeerde in de CV. Adex te Amsterdam; lid van de Leden raad van de Bond, Vice-Voorzitter der Afde ling 's-Gravenhage en plvv. Voorzitter der Commissie van Geschillen; op 12 November: J. A. L. Kemps, directeur van de N.V. Standaard Films en de N.V. Stan- daardfilms Productiemaatschappij, alsmede lid van de Ledenraad van de Bond; op 27 December: B. A. M. Baars, exploitant van het Centraal Theater te Geertruidenberg. Mogen zij in vrede rusten.

Jaarverslagen | 1959 | | pagina 60