Nieuwe zaken en Bedrijfsregister 28 Gemengde arbitrage Gemengde Raad van Beroep De loting tot samenstelling van de Kamers op grond van artikel 12D van het Arbitrage Bondsreglement vond op 28 mei plaats met het volgende resultaat: Eerste Kamer: M. Desmet, B.W.G. van Royen, leden-exploitanten, H.S. Boekman en J. L. Paerl, leden-filmverhuurders. Tweede Kamer: W. F. Dubbeldeman, A. F. Wolff, leden-exploitanten, L. W. R. Meyer en E. J. Verschueren, leden- filmverhuurders. In het verslagjaar werd geen hoger beroep aanhangig gemaakt. De Gemengde Commissie van Geschillen was in 1962 als volgt samengesteld: M. Samson, Rotterdam, Voorzitter; wijlen Mr. J. Derks, Amsterdam, plaats vervangend Voorzitter; A. van Bloemendaal, Groningen en J.E.F, de Nijs, Breda, leden; J. van der Horst, Amsterdam en J. H. van Straten, Amsterdam, plaatsver vangende leden en H. W. Hagenberg, Secretaris. Er werd in het verslagjaar één geschil aanhangig gemaakt, dat voor de openbare behandeling werd ingetrokken. De samenstelling van de Gemengde Raad van Beroep was in 1962 evenals in de voorafgaande jaren: R. Uges, Rijnsaterwoude, Voorzitter, D.J. van Leen, Wasse naar, plaatsvervangend Voorzitter; J. Smit, Amsterdam, W.F. Dubbeldeman, Amsterdam, B.W.G. van Royen, Amsterdam, A. Turèl, Amsterdam, leden; J. Duits, Dordrecht, M. Desmet, Eindhoven, Mr Dr J. C. C. Haar, 's-Gravenhage, A. F. Wolff, Utrecht, plaatsvervangende leden en J. G. J. Bosman, Secretaris. In het verslagjaar werden bij de Gemengde Raad van Beroep geen hoger beroepen ingesteld. Na herbenoeming van de zitting hebbende leden en hun plaatsvervangers was de Commissie Nieuwe Zaken als volgt samengesteld: Mr G. M. Greup, Voorzit ter; Mr B. Bouman, plv. v. Voorzitter; C. J. Blad en M. J. W. Peters, leden exploitanten; J. L. Paerl en K. F. J. Wijsmuller, leden-filmverhuurders, L van Dommelen en H. Zondervan, plv. v. leden-exploitanten; W. Hemelraad en L. W. R. Meyer, plv. v. leden-filmverhuurders. De heer J. L. Paerl bedankte in de tweede helft van het verslagjaar voor de functie van lid-filmverhuurder op grond van zijn leeftijd. Aan het eind van het jaar was in de ontstane vacature nog niet voorzien. Van de zes zittingen stonden er vijf onder leiding van Mr G. M. Greup en één onder leiding van Mr B. Bouman.

Jaarverslagen | 1962 | | pagina 28