In memoriam enigermate zal terugjopen. Daar zulks de kwaliteit en het praktisch nut van de technische controles ten goede komt, hetgeen in het belang van het bedrijf is, lijkt ons dit geen onoverkomelijk bezwaar. Met eerbied gedenken wij aan het eind van dit verslag hen, die ons in het afge lopen jaar door de dood werden ontnomen, en wel: Mr Jan Derks, directeur van de N.V. Cefima te Amsterdam; Jos Pacquay, exploi- tant van het Luxor Theater te Reuver; Jo de Haas, voormalig firmant van Trio Film te Amsterdam; Jan Jogchem, directeur van Jogchems Theaters N.V., te Amersfoort; Jac. Meilink, directeur van de N.V. Bioscooptheater Metropole te Enschede en procuratiehouder der Firma Serlie aldaar; F. A. J. M. Franken, voormalig exploitant van de bioscopen Harmonie en Royal te Tilburg; W. Th. F.' Korsmit, exploitant van de Spoorbio op het CS. te Utrecht; K. F. J. Wijsmuller, directeur van Paramount Films N.V. te Amsterdam; J. K. Egberts, exploitant van het City Theater te Uithuizen; D. Grimmelikhuysen, voormalig exploitant van bioscoop Monopole te Schiedam; F. D. Bruglemans, firmant van de Firma City Theater te Roosendaal. Voorts zij met eerbied herdacht het overlijden van een vijftal figuren, die niet tot de organisatie behoorden, maar waarmede de Bond bijzondere relaties heeft gehad, namelijk: Eric Johnston, President van de Motion Picture Association of America en van de Fédération Internationale des Associations de Producteurs de Films; Mr J. Milius, oud-Voorzitter van de Commissie Beroep Nieuwe Zaken; Ing. D. C. van Reyendam, samensteller van het Handboek der Bioscooptechniek en P. J. van Mullem, directeur van de Stichting Filmcentrum en hoofdredacteur van het Cri- tisch Filmbulletin dezer Stichting, alsmede R. de Vries, leraar /examinator bij de operateursopleiding van de Bond. 53

Jaarverslagen | 1963 | | pagina 53