zitting in het curatorium van de Nederlandse Filmacademie, in welk college de heer Verschueren het voorzitterschap bekleedde. In het bestuur van de Nederlandsche Vereeniging van Bioscoopreclame-Exploi tanten was het Hoofdbestuur vertegenwoordigd door de heer J. Nijland. In het Bestuur van de Stichting Bedrijfspensioenfonds voor het Film- en Bio scoopbedrijf hadden zitting de heren W. F. Dubbeldeman, H. W. Hagenberg, H. Miedema, P. J. N. R. Ooms, E. J. Verschueren, drs. C. A. Voskuil en A. F. Wolff. De heer Dubbeldeman fungeerde als voorzitter, de heer Miedema als lid van het dagelijks bestuur. De heren C. J. Blad, C. S. Roem en J. P. M. A. Smulders vertegenwoordigden de Bond in de Gemengde Televisiecommissie, ingesteld krachtens het accoord tussen de Bond en de N.T.S. De heer J. G. J. Bosman fungeerde als plaatsver vangend lid voor de vertegenwoordigers van de Bond in deze gemengde com missie. In de Raad van Beheer van de Stichting Arbeidsbemiddeling zowel als in de subcommissie voor de Amusementskunst was de Bond in het verslagjaar vertegen woordigd door de heer J. G. Bloem. De heer C. S. Roem had zitting in de Com missie van Bijstand van het Nederlands Akoestisch Genootschap. In de Commissie ,,44" (fotografie en cinematografie) van het Nederlands Normalisatie-Instituut was de Bond vertegenwoordigd door de heer O. P. Besseling. De Bond werd op de vergaderingen van de Internationale Unie van Bioscoopex ploitanten (U.I.E.C.) vertegenwoordigd door de heer J. G. J. Bosman. Deze was ook aanwezig op de vergaderingen van de internationale producentenorganisatie (F.I.A.P.F.). De heer W. Hemelraad vertegenwoordigde de Bond op de vergade ringen van de Internationale Federatie van Verenigingen van Filmverhuurders (F.I.A.D.).

Jaarverslagen | 1968 | | pagina 52