VERTEGENWOORDIGINGEN De Bond was in 1970 krachtens benoemingsbesluit op aanbeveling van het Hoofd bestuur in tal van nationale en internationale organen en instellingen vertegenwoor digd. Hieronder volgt een samenvatting van de belangrijkste vertegenwoordigingen. In de Centrale Commissie voor de Filmkeuring en in de Huishoudelijke Commissie van deze keuring was de Bond in 1970 vertegenwoordigd door de heer J. Nijland. In de Raad van Beheer van de Stichting Nederlandse Filmstudio hadden zitting de heren C. J. Blad, J. G. J. Bosman, M. Gerschtanowitz, Mr. H. B. F. J. A. Peters en J. P. M. A. Smulders. De heer Bosman bekleedde het voorzitterschap. In het Bestuur van de Stichting Productiefonds voor Nederlandse Films hadden zitting de heren J. G. J. Bosman, tevens secretaris, G. J. H. Dujardin en M. Gerschtanowitz. In de Raad van Beheer van de Stichting Nederlands Filminstituut was de Bond vertegenwoordigd door de heren J. G. J. Bosman, tevens secretaris-penningmees ter, C. S. Roem en B. J. Schimmel. In het Curatorium van de Nederlandse Film academie hadden van Bondswege zitting de heren E. J. Verschueren, tevens voor zitter, J. G. J. Bosman en W. F. Dubbeldeman. In de Afdeling Filmkunst van de Raad voor de Kunst was de Bond vertegenwoor digd door Mr. P. A. Meerburg. Als voorzitter van de Afdeling Filmkunst fungeerde de Bondsvoorzitter, de heer J. G. J. Bosman. De Bond was in het Bestuur van de Nederlandsche Vereeniging van Bioscooprecla me-Exploitanten vertegenwoordigd door de heer J. van Willigen. In het Bestuur van de Stichting Bedrijfspensioenfonds voor het film- en bioscoop bedrijf hadden zitting de heren W. F. Dubbeldeman, H. W. Hagenberg, H. Miede- ma, P. J. N. R. Ooms, E. J. Verschueren, Drs. C. A. Voskuil en F. H. W. Wey- schedé. De heer Dubbeldeman fungeerde als secretaris, de heer Miedema als lid van het dagelijks bestuur. De heren C. J. Blad, C. S. Roem en J. P. M. A. Smulders vertegenwoordigden de Bond in de Gemengde Televisiecommissie, ingesteld krachtens overeenkomst tus sen de Bond en de N.O.S. De heer J. G. J. Bosman fungeerde als plaatsvervan gend lid voor de vertegenwoordigers van de Bond in deze Gemengde Commissie. In de Stichting Stimuleringsfonds voor het Nederlandse film- en bioscoopwezen was de Bond vertegenwoordigd door de heren J. G. J. Bosman, G. J. H. Dujardin en J. Nijland. Laatstgenoemde fungeerde tevens als voorzitter. In de Raad van Beheer van de Stichting Arbeidsbemiddeling zowel als in de Sub commissie voor de Amusementskunst was de Bond in het verslagjaar vertegen woordigd door de heer J. G. Bloem. De heer C. S. Roem vertegenwoordigde de Bond in de Commissie van Bijstand van het Nederlands Akoestisch Genootschap. In de Commissie „44" (fotografie en cinematografie) van het Nederlands Norma lisatie-instituut was de Bond vertegenwoordigd door de heer O. P. Besseling. De Bond werd op de vergaderingen van de Internationale Unie van Bioscoopex ploitanten (U.I.E.C.) vertegenwoordigd door de Bondsvoorzitter, de heer J. G J. Bosman. Op de Vergaderingen van de Internationale Federatie van Verenigingen van Filmverhuurders (F.I.A.D.) was de Bond vertegenwoordigd door de heer J. P. M. A. Smulders.

Jaarverslagen | 1970 | | pagina 54