13 IIINTERN-ORGANISATORISCHE AANGE LEGENHEDEN Bondsbestuur Ultimo 1985 bestond het interim- Bestuur uit de heren Drs.J.Ph.Wolff voorzitter, Y.Brusse, J.van Domme len, J.M.van Heyningen en R.Wijs mul Ier. In de samenstelling van het Bestuur hebben zich in de verslagpe riode geen mutaties voorgedaan. Het Bestuur in de samenstelling als hierbovenvermeld, kwam in I985 der tien maal bijeen. Bondsraad In de samenstelling van de Bondsraad deden zich in de verslagperiode eni ge wijzigingen voor. Aan het eind van het jaar was de Bondsraad als volgt samengesteld: de heer DrsJ.Ph.Wolffvoorzitter; vanwege de Afdeling Bioscoopexploitan' ten: de heren DrsJBruinstroop, R.V.C.Cattoir, J.van Dommelen, W.van Dommelen, H.Holman, F.H.Janssen, N. Kluft, P.M.Nieuwend ijk, L.van Praag, V.N.Reumer, DrsC.A.Voskui1F.H.W. Weyschedé, E.Wierda en Mevr.Drs.M. Wolff; vanwege de Afdeling Filmverhuurders: de heren J.Arkenbout, H.N.de Haan, E.J.Katz, R.L.Paerl, Drs.W.J.A.van Roosmalen en R.Wijsmul Ier; vanwege de Afdeling Speelfilmprodu centen: de heren J.M.van Heyningen, F.Rasker en J.M.A.Stel 1 ing vanwege de Afdeling Audiovisuele Produktie: de heren Y.Brusse, A.Dek ker, A.H.W.Kommer en P.W.A.de Man; vanwege de Associatie van Nederland se Filmtheaters: de heer J.van Hey ningen. De Bondsdirecteur, de heer J.Th.van Taalingen, fungeerde qualitate qua als secretaris van de Bondsraad. De Bondsraad kwam in I985 bijeen op 27 juni Werkzaamheid van Bestuur en Bondsraad In de vergadering van de Bondsraad van 27 juni stond centraal het rapport van de Commissie Herziening Bonds structuur. Op basis hiervan werd be sloten het Bestuur te machtigen de vereiste Statuten- en reglementsher zieningen voor te bereiden en ter za ke voorstellen aan de Bondsraad te doen. De Commissie bestond uit de he ren Y.Brusse, J.van Dommelen, J.M.van Heyningen, Drs.W.J.A.van Roosmalen, J.Th.van Taalingen, F.H.W.Weyschedé en Drs.J.Ph.Wolffvoorzitter. In de verslagperiode heeft het Bestuur zich intensief bezig gehouden met een noodzakelijke wijziging van het Alge meen BedrijfsreglementDe door de Bondsvoorzitter vervaardigde concepten zijn intensief in het Bestuur bespro ken. De Bondsraad ging in de vergade ring van 27 juni akkoord met het voor stel van het Bondsbestuur. In opdracht van het Ministerie van WC heeft de Rijksuniversiteit in Utrecht een onderzoek ingesteld naar "De effecten van prijsverlaging op bioscoopbezoek. Een onderzoek naar de gevolgen van de goedkope maandag". Het onderzoek is uitgevoerd door Drs.H. Beereboom en Dr.H.Ganzeboom. De bege leidingscommissie bestond uit Prof. Dr.R.Wippler, Dr.A.Bevers, Drs.A.M. Hogervorst en Drs.J.Ph.Wolff. Aan belangstellenden is het rapport inte graal ter beschikking gesteld, terwijl de Bondsvoorzitter een korte en helde re weergave van het rapport heeft ver vaard igd. Het Bestuur heeft zich in de verslag periode zeer intensief bezig gehouden met de conclusies uit het rapport van de NEHEM (Nederlandse Herstructure- rings Maatschappij). Dit rapport "Ver kenning bioscoopexploitanten" is aan de leden ter beschikking gesteld.

Jaarverslagen | 1985 | | pagina 15